reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Ja też trochę o wózkach. Miałam CasualPlay S4 i sprzedałam-moja mała nie cierpiała jeździć w wózku i każde wyjście na spacer to była męka:no: Dlatego już gdy miała 3,5 miesiąca przerzuciliśmy ją do spacerówki i dopiero było trochę lepiej-tylko, że ona urodziła się w kwietniu,a tu jednak zima przed nami:sorry2: Teraz nie mam pojęcia, jaki wózek kupię...

Wiem, wiem, że to wcześnie:-D:-D:-D:-D
Natomiast ja z nudów zaczęłam już poszukiwać tego najlepszego wózka...

Cechy, które są dla mnie istotne..
1. lekki
2. Obrotowe przednie koła
3. Wygodny dla maleństwa
4. Rozsądna cena
5. Duża torba na zakupy z dołu wózka (tyle drobiazgów trzeba zabierać ze sobą, że nie chce się obwieszać dodatkowymi torbami)
5. Zestaw gondola, spacerówka i fotelik samochodowy

Wózków jest dużo...moi dotychczasowi fawowryci
1. x-lander XA, bądź XT 2010 kolor malinowy:-D
Spacerowe Wózki Dziecięce - Foteliki Samochodowe - X-lander (zestaw za pare mieś będzie na allegro pewnie koło 2000zł)
chyba cztery koła do kołysania są wygodne...a jak są obrotowe to i tak wózek będzie zwrotny
2. Quinny speedy
Quinny Speedi Sx 2009 + GONDOLA+FOTELIK+TORBA+inne (892563076) - Aukcje internetowe Allegro
minus za mała torba z dołu
3. Chicco
WOZEK CHICCO S3 TRIO AUTO FIX TOPAZIO WYS. GRATIS (895923795) - Aukcje internetowe Allegro
sama nie wiem bo różne opinie są...
Z takiego wypasu, ale chyba cena nie rozsądna...bo jednak więcej niż 2200 nie wydam...
4. Jane slalom
WÓZEK JANE SLALOM PRO+GONDOLA+FOTELIK J01-ACTIVE (899692850) - Aukcje internetowe Allegro
minusy: cena, cena, cena
5. Concord neo
WÓZEK CONCORD NEO 2010 +GONDOLA+FOTELIK+GRATIS (902383505) - Aukcje internetowe Allegro
minusy masakryczna cena:-D:-D:-D
Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii...
Dziewczęta dyskutujmy aby te cztery kółka były dobrym wyborem:-D:-D:-D
Doświadczone mamusie proszę o komentarze....
Moja siostra miała XLandera XA-fajny wózeczek, ale dosyć ciężki i szeroki, ma według mnie dziwnie zamontowaną barierkę-na wysokości nosa dziecka (mówię tu o małym dziecku:blink:)
Jane podobał mi się jeszcze w poprzedniej ciąży, ale jest dosyć niski i jeżeli ktoś ma dużo cm to się naschyla;-)

Mój szwagier ma ten wózeczek-zresztą mały urodził się w lipcu tego roku-jest zadowolony:tak: Gondola co prawda już maława, ale jeszcze w niej jeździ:tak: Nie wiem tylko jak tam jest z przekładanym siedziskiem:confused:

Dla mnie istotna sprawa to przekładane siedzisko spacerówki(przód,tył),gdy wieje super sprawa.
Wiecie nie mam pojęcia co wybiorę,wiem jednak,że mam duże wymagania ,a kasy mało:-D
Dla mnie tym razem tez jest to najistotniejsza sprawa:tak: Jeżeli drugie dziecko nie będzie też lubiło jeździć w wózku to przynajmniej będę mogła jakoś zabawić, a tak to zostawało noszenie (i nosidełko w koszu na zakupy:sorry2:)
 
reklama
www.jakiwozek.pl/

taka porównywarka wózków..nie wszystkie są ale fajny bajer...
Acha bo się trochę namęczyłam, żeby porównać po raz drugi, trzeba kliknąć wcześniej wybrane wózki, w ten sposob odhaczając je i znów możemy porównywać...

http://www.allegro.pl/item898192170_chicco_2010_wozek_trio_living_fotelik_auto_fix.html
Następna propozycja chicco
lekki, duża gondola, możliwość odwracania spacerówki przodem do mamusi, fotelik z funkcją kołyski, fotelik i gondola z mocowaniem do samochodu, swobodne wypinanie wszystkich części...Zdecydowanie na TAK;)
Doświadczone prowadzące wózków, proszę o komentarz...czy aby kółka nie są za małe?
 
Ostatnia edycja:
ethele dokładnie dzis widziałam ten wózek na mieście,ale sie biedna dziewczyna namęczyła jadąc po sniegu,nie mogła przejechac osiedlową ulicą.Kółka w miejscu snieg mieliły( z resztą tak sie dzieje też w mojej parasolce,bo ma małe kółka).
Wózio super,ale nie na błoto,snieg,czy nierówności.
 
Ostatnia edycja:
ehtele mnie też te kółeczka wydają się jakieś delikatne a jak będzie tak pogoda przyszłej zimy jak teraz to zostaniesz uziemiona nawet w dosyć ciepły dzień jakiś dziś :tak: jazda małymi względnie małymi kółkami po śniegu to jest totalna masakra wiem bo jak rozalka mam parasolkę dokąłdnie moja jest taka Wózek Spacerowy ZOOPER HULA 7,7 kg 2008 +wys.0zl (904606088) - Aukcje internetowe Allegro i choć kółeczka nie takie delikatne i podwójne to na śniegu masakra wiem jaka jest różnica przy dużych pompowanych kołach bo poprzedniej zimy jeździłam włąsnie na takich
 
Trio S3 to dokładny odpowiednik tylko z trzema dużymi kołami...różnica jest taka, że spacerówki nie można odwracać stronę mamusi...teraz pytanie czy to dobre rozwiązanie...te trzy koła...
 
rozalka quinny speedi sx nie ma kubelkowego siedzenia, a spacerowka to w ogole rozmiarowa jest wielka, nawet 3-latki w nich spokojnie jezdza i maja duzo miejsca, pomylilas model z quinny buzz. W quinny speedi zniecheca mnie tylko wymiar gondoli- ponoc 77cm dlugosci, wg mnie jak na zime to troche malo :-(

Jezeli samo podwozie w X-landerze wazy 14,5kg, to z gondola bedzie juz 19kg, jak dla mnie za duzo.

Aha, przydatna jest takze regulacja wysokosci raczki.
Na ustawienie spacerowki przod-tyl ja osobiscie nie zwracam uwagi, bo i tak w trakcie jazdy jakby wiatr wial to nie wyciagalabym calego siedziska z dzieckiem by odwrocic, praktycznie niewykonalne. Jak mocno wialo to po prostu folie przecideszczowa zakladalam. A zdarzylo sie tak moze z raz, wiec dla mnie osobiscie nie istotny element.
 
Ostatnia edycja:
Na ustawienie spacerowki przod-tyl ja osobiscie nie zwracam uwagi, bo i tak w trakcie jazdy jakby wiatr wial to nie wyciagalabym calego siedziska z dzieckiem by odwrocic, praktycznie niewykonalne. Jak mocno wialo to po prostu folie przecideszczowa zakladalam. A zdarzylo sie tak moze z raz, wiec dla mnie osobiscie nie istotny element.
Ja zwracając uwagę na ustawienie siedziska w spacerówce nie brałam pod uwagę zamiany ze względu na warunki pogodowe, bo tak jak piszesz to niewykonalne, ale na marudzące małe dziecko (miałam z tym do czynienia i nie chciałabym przez to jeszcze raz przechodzić:sorry2:) A jak jest tyłem do prowadzącego wózek to d...:no:
 
Ja zwracając uwagę na ustawienie siedziska w spacerówce nie brałam pod uwagę zamiany ze względu na warunki pogodowe, bo tak jak piszesz to niewykonalne, ale na marudzące małe dziecko (miałam z tym do czynienia i nie chciałabym przez to jeszcze raz przechodzić:sorry2:) A jak jest tyłem do prowadzącego wózek to d...:no:


No tak, u nas z tym nie bylo zadnego problemu...mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie, bo to faktycznie problem jak maluch nie chce tak jezdzic :sorry2:
 
reklama
Do góry