reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Carilka no fakt, że bez opinii użytkowników nic ważnego się nie kupi... w końcu wózek to poważna sprawa. A może podzieliłabyś się tą listą z nami?
Nie ukrywam, że bardzo by mi to pomogło:):blink:
 
reklama
proszę bardzo

- pompowane, duże koła
- duża gondola (mam termin na koniec sierpnia i nadzieję, że dziecko przejeździ zimę w gondoli)
- przednio koła/koło skrętne z możliwością blokady
- opcja wpięcia fotelika maxi cosi
- spacerówka rozkładana na płasko
- możliwość przypięcia spacerówki w obie strony
- w miarę pakowny kosz
- teleskopowa rączka
- regulowany podnóżek w spacerówce

sporo tego się nazbierało ;-)
 
Anmar COOPER 3w1 absolutna nowość super cena !!! (898849302) - Aukcje internetowe Allegro

A cuś takiego? No rzeczywiście ciężko Ci dogodzić ale to bardzo dobrze:) Ja też jestem wybredna i to bardzo, ale wtedy gdy mogę sobie na to pozwolić, teraz mamy z moim Kochaniem ogólny kryzys, prawdopodobnie za 2-3 miesiące wszystko ulegnie zmianie na lepsze- ale póki co staram się nie wybrzydzać i nie robić sobie nadziei na super extra wózek i inne "bajery", żeby potem sobie nie pluć w brodę:)
Ja bardzo się uparłam żeby kupić wózek polski- wspieram nasz rynek :))))
Swoją drogą nazjeżdżało się do nas chinoli, turków i reszty świata, robią super interesy a Polak cierpi i jedzie na zachód- gdyby zabroniono im handlować u nas na taką skalę i sprowadzać tyle zagranicznych towarów może byłoby lepiej...
Ale to już inny temat:)


A z tym fotelikiem MAXI COSI to o co się rozchodzi? :)
 
Ostatnia edycja:
maxi cosi w swojej kategorii (0-13 kg) najbardziej polecany. dobre wyniki w testach bezpieczeństwa.

martatt masz absolutną rację - zastaw, a postaw się? nie o to chodzi. wózek ma spełniać wymagania przede wszystkim rodzica, bo to on za niego płaci i będzie z niego korzystał. ewentualne konsekwencje swoich decyzji poniesie sam ;-)

wózka wklejonego przez ciebie nie znam, ale w podobnej charakterystyce jest mikado boston. moja znajoma ma i jest zachwycona. o tym modelu można już coś poczytać w necie.
 
Czyli Carilko mam rozumieć, że jestem już na lepszej drodze do znalezienia ideału, a ewentualnie ten mógłby się nadać i jest duże prawdopodobieństwo, że nie będę po pół roku załamana swoją decyzją?
Wydaje mi się, że ta firma "ANMAR" może budzić zaufanie. To nowy model jakiś ale może poszukam informacji użytkowniczek wózków tej firmy, tak chyba będzie rozsądnie.

No że fotelik maxi cosi to fotelik samochodowy to domyśliłam się, jednak o co chodzi z tym wpięciem go w wózek ? Bo nie mogę sobie jakoś tego wyobrazić, po co fotelik wpinać w wózek:)
 
chyba źle to określiłam - zależy mi na wózku 3-funkcyjnym, czyli z opcją zamontowania fotelika na stelażu wózka.

dla mnie "wyrocznią" było forum gazety (wcześniej wymieniane w tym wątku), więc na pewno nie zaszkodzi rozeznać się w opiniach innych :tak:

o firmie anmar www.dobrewozki.pl/index2.html
i mikado www.wozki-mikado.pl/

Widze, że trochę poczytałaś:-D Więc proszę o radę moje dwa typy to:
chicco S3 i Implast Clipper3



CHICCO WOZEK TRIO S3 TOP + FOTELIK AUTO FIX+GRATIS (910776584) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.


http://www.allegro.pl/item901595732_wozek_implast_clipper_2009_fotel_spiwor_parasol.html

Czy znasz jakies opinie o tych wózkach? I generalnie co o nich myślisz?
 
Ostatnia edycja:
pomogę, na tyle, na ile potrafię ;-)

o chicco poczytaj tu
Chicco Trio S3 - znacie? - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
generalnie ciężko znaleźć w tym wątku coś negatywnego, ale gdzieś czytałam, że jest taki "plastikowy", co pewnie można zweryfikować po oględzinach na żywo.
a tu opinie z BB
https://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/wozek-chicco-s3-trio-6176/

o implast tu
Implast clipper - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

generalnie bardziej mnie przekonuje - wizualnie i ze wzg. na koła, ale to zależy od twoich wymagań - wiadomo, że pompowane koła = większy ciężar :sorry2:
 
proszę bardzo

- pompowane, duże koła
- duża gondola (mam termin na koniec sierpnia i nadzieję, że dziecko przejeździ zimę w gondoli)
- przednio koła/koło skrętne z możliwością blokady
- opcja wpięcia fotelika maxi cosi
- spacerówka rozkładana na płasko
- możliwość przypięcia spacerówki w obie strony
- w miarę pakowny kosz
- teleskopowa rączka
- regulowany podnóżek w spacerówce

sporo tego się nazbierało ;-)
Powiedzialabym ze mam takie same wymagania.. coraz to bardziej sklaniam sie ku Mikado BOSTON plus fotelik maxi cosi..
 
reklama
Dziewczyny a jak dlugo Wy chcecie wozic dzieckow gondoli???? przeciez dziecko co ma 2-3 miesiace zaczyna byc ciekawe swiata, trzeba mu ten swiat pokazac a z gondoli ma jednak male pole widzenia. Ja od poczatku wozilam w foteliku samochodowym, mala patrzyla sobie z niego na caly swiat:))) i obserwowala. A fotelik ma takie ksztalty, ktore sa przystosowane do malego jeszcze gietkiego kregosupa. Oczywiscie jak juz pisalam ja mialam wozek graco- fotelik byl wpinany w wozek.
 
Do góry