reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Nissanka - Leonard też nie siedzi a mimo to żaden z lekarzy nie widział przeciwskazań do wozenia go w maksymalnym rozłożeniu Mutsiaka.

Muszę sprzedać nowy nieużywany śpiworek zimowy do gondoli Mutsiaka i ten duży kosz zakupowy bo on chyba nie pasuje do spacerówki. Nie znacie jakichś chętnych?
 
Muszę sprzedać nowy nieużywany śpiworek zimowy do gondoli Mutsiaka i ten duży kosz zakupowy bo on chyba nie pasuje do spacerówki. Nie znacie jakichś chętnych?
Ja duży kosz zakupowy kupiłam właśnie do spacerówki i mi pasuje :)

Co do spacerówki Mutsiaka... to wożę w niej Ninkę już dobre dwa miesiące. Choć sama z pozycji leżącej jeszcze nie usiadła... to w wózku nie ma mowy o leżeniu. Podciąga się i siedzi. Dopiero jak zaśnie możemy ją położyc.
 
Nissanka - Leonard też nie siedzi a mimo to żaden z lekarzy nie widział przeciwskazań do wozenia go w maksymalnym rozłożeniu Mutsiaka.

Muszę sprzedać nowy nieużywany śpiworek zimowy do gondoli Mutsiaka i ten duży kosz zakupowy bo on chyba nie pasuje do spacerówki. Nie znacie jakichś chętnych?

Holly pediatra nam to samo powiedziała, lekarz rehabilitacji ma inne jednak zdanie. Więc się stosowałam do lek. reh. chociaż nie wiem czy dobrze .....
 
Do góry