reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Jakie Wy tutaj zorganizowane jesteście, super :-):tak:

Ja od siebie polecam mutsy 4rider, mieliśmy na pompowanych kołach, i gondola, i fotelik, i spacerówka sprawdziły się w 100%, oj czego ten wózek nie wytrzymał... Jest wg mnie bardziej zwrotny od urban ridera (nawraca w miejscu kierowany dosłownie jednym palcem), taki i do lasu i do centrum handlowego, no i troszkę lżejszy niż urban, urban to typowa terenówka, też mi się bardzo podobał z tym że ja potrzebowałam wózka również do miasta.

To jego zdjęcie http://images.okazje.info.pl/p/dla-dziecka/7208/mutsy-4-rider-joey-silver-podwozie-plus-gondola-.jpg

My na pewno kupimy właśnie ten po raz kolejny. :tak:
 
reklama
Mnie się bardzo podoba Quatro Makalu 4
widziałam u kogoś znajomego i bardzo mi przypadł do gustu tym bardziej, że cena nie przewyższy wartości mojego samochodu :-D
 
Ostatnia edycja:
Kurczaczek- tez mialam x-landera, z tym ze XA i z gondoli byłam bardzo niezawowolona. moje dziecko po 4 miesiącach juz ledwo się miesciło. poza tym zero amortyzacji! Dobrze, że było lato bo w zimę z kombinezonem na pewno mała by nie miała wygodnie. Tym razem nie chcę tego wózka.

Dokładnie gondola mała, moja Lena dlatego szybko przeskoczyła na leżąco do spacerówki. A jak miała niecały rok to wózek sprzedaliśmy i teraz też na pewno coś innego kupimy ;-)
 
wózek mam po Mrówku ;-) implast bolder ;-)
tylko musimy ramę wymienić, bo nam pękła w takim miejscu, ze nie da się naprawić ... jak ciąża się rozkręci, będę myśleć ;-) teraz zastanawiam się czy to rzeczywiście prawda :tak:
z boldera byłam zadowolona :tak: nic nowego nie zamierzam kupować ;-)
pierwsze dziecko wydatki, drugie oszczędności :-D
 
dziewczyny, a ja muszę się znowu doradzić :-) jak kupujecie fotelik do samochodu, to kupujecie na razie taki fotelik-nosidełko dla niemowlaka, czy normalny fotelik z wkładką dla niemowlaka? Bo ja się zastanawiam, czy jest sens to nosidełko kupować, bo jak zacznie siadać to i tak w pozycji półleżącej czy leżącej dziecko raczej nie będzie chciało jechać...

no i jakaś lekka spacerówka. Bo mieszkamy na 4 piętrze bez windy, żebym mogła bez problemu sobie znieść sama wózek. A wszystkie które oglądam, to są mega ciężkie... :eek:
 
aestethe a czym sie rozni fotelik - nosidelko dla niemowlaka od fotelik z wkladka dla niemowlaka?

generalnie jest fotelik 0-13kg i juz :)
 
Moze chodzi Ci o taki fotelik 0-18 lub 0-25? Ja kupie normalnie ten 0-13 bo to akurat tak to 8 miesiaca minimum a one sa bezpieczniejsze bo sa montowane tylem do kierunku jazdy.
 
karmelowa własnię oglądam ten wózeczek makalu na allegro i powiem ci, że również mi się podoba i znalazłam za niecałe 1000 zl wydaje mi się że przyzwoita cena:tak:Tylko zastanawiam się czy te koła z przodu sa w miarę duże żeby się dało w zimie jeździć
 
reklama
no np. to jest fotelik z wkładką dla niemowlaka. że potem wyciągam wkładkę i starsze dziecko może w nim jeździć. też można ten fotel montować tyłem do kierunku jazdy. i ustawić kąt nachylenia. i dlatego właśnie pytam, która opcja lepsza, bo ja dziecka jeszcze nie miałam i nie korzystałam :)

fotelik.jpg


a jaką lekką spacerówkę polecacie? bo pytałam wcześniej, ale chyba nikt pytania nie zauważył :D
 

Załączniki

  • fotelik.jpg
    fotelik.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 81
Do góry