reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

aesthete - ja miałam najpierw takie nosidełko 0-13 kg a teraz mała jeździ w foteliku 9-18 kg. W tym foteliku który pokazałaś, jeżeli ta czerwona wkładka w środku jest dla niemowlaka to dzieciaczek praktycznie siedzi a taki maluch nie może być w takiej pozycji. Masz nachylenie kąta ale całego fotelika, jak np. dziecko uśnie to bierzesz cały fotelik bardziej leżąco natomiast nachylenia oparcia względem siedzenia tutaj nie da rady zmienić. Fotelik w którym jeździ teraz Lena wygląda tak jak ten co wrzuciłaś tylko innej firmy i przełożyliśmy ją do niego ja już pewnie sama siedziała, bo dziecko już musi dźwigać samo ciężar głowy i w razie hamowania, żeby nic się nie stało. I wybierając fotelik patrz ile ma gwiazdek w testach zderzeniowych.

W takim nosidełku dziecko jest praktycznie na leżąco, nosidełko jest wygodne bo jak np. musisz jechać do lekarza to wyjmujesz malucha z nosidełkiem i tak idziesz. Albo na szybkich zakupach wpinasz nosidełko w stelaż wózka i idziesz do sklepu i nie musisz zawsze brać gondoli ( my tak robiliśmy).

Mam nadzieję, że w miarę jasno przekazałam to co miałam na myśli :-)
 
reklama
no wlasnie tez mialam o tym pisac ze fotelik 0-13 jest wygodny wlasnie na zakupy np.
ja na pewno taki kupie a nie taki z wkladka
 
Wlasnie zapomnialam dodac ze jest wygodniej tak jak kolezanki pisaly. A co do spacerowki to fajne sa maclarena ale to jak dziecko chyba juz dobrze siedzi bo wczesniej to chyba jedak lepsza jest gondola albo spacerowka taka na plasko ale zeby byla dobra amortyzacja np. pompowane kola. Tak mi sie wydaje bo ja noworka nie moge sobie wyobrazic w takiego typu wozku jak np maclaren
Ale to tylko moje zdanie
 
szkola, pytam o spacerówkę, bo gondolę mam. Nie mam zamiaru do spacerówki wkładać noworodka :eek: a chodzi mi o lekką spacerówkę żebym nie męczyła się znosząc i wnosząc ją na 4 piętro... i chciała bym mieć już teraz jakieś rozeznanie.
 
CrystalEye, ja się na tym nie znam ale mi się podoba :-) dzisiaj jak byłam u koleżanki to oglądałam jej wózek, ma x-landera i super :tak: lekki, ładny i ma go już 3 lata i nic się z nim nie dzieje :tak:
 
reklama
aestethe ja miałam nosidełko 0-13 bo tyłem do jazdy więc bezpieczniej. Kupiłam adaptery i na początku na szybkie zakupy tylko wczepiałam do stelażu. Miałam maxi cosi cabrio fix. Od 3 mcy dopiero mam kolejny fotelik Recaro.

Wózek od siebie polecam JEDO FYN. Ale dodam, ze na 4 piętrze bez windy mieszkam i nie dałam rady nosić. Wózek był w aucie. W zimę również
:-(Dlatego szybko bo w 6 mcu Emilka dostała nowy wózek mój ukochany MACLAREN QUEST, który waży tylko 6 kg:) Jest super lekki i rozkłada się do leżącej pozycji. Niejedno przeszedł.Naprawdę polecam.



A teraz dokupie chyba tylko buggypod dla Emilki bo ona nie jest wózkowa. Nie usiedzi mi w wózku dłużej niż 15 minut więc podwójnego chyba nie będzie senu kupować. A jak już to podobają mi się wózek phil&teds dash czerwony Kraków • Tablica.pl
 
Do góry