reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Znalazłam wózek ROAN w lepszym kolorze ;-) To na razie mój typ. Jak uda mi się go zobaczyć na żywo to napiszę moje wrażenia :-)
Uzytkowaliśmy Roana i ma kilka super zalet-jedną z największych gondoli na rynku z funkcją kołyski oraz dośc miękkie zawieszenie,gondolka wystarczy dziecku do zimy. Stelaż metalowy, nie rysuje się jak aluminiowy po włożeniu do bagażnika. Wózek raczej dla tradycjonalistów i osób które często spacerują a nie jedżdżą autem.
Dziewczyny a czy któraś z was użytkowała x-landera??
Bo mi się strasznie te spodobały, bo są takie fajne kolorowe i mają mnóstwo gadżetów:
X-LANDER - Limited Edition :tak:
Znalazłam je też w ciekawej cenie, wszystkie te dodatki w znośnej cenie 2,5tys:tak: Chyba będę musiała mężowi pomęczyć ucho. O ile mi się jeszcze 5 razy nie zmieni koncepcja:-):-)
Miałam też X ladnera, był to nasz pierwszy wózek i sprzedałam go po 2 miesiącach:sorry: maleńka wąska gondola, cięzki i niewygodny...

Po obejrzeniu wózków na żywo w sklepie, mi się spodobał wózek Slalom firmy JANE
Jan | www.jane.pl
właściwie ma wszystko to czego chciałam od wózka :-)
Ta firma jest super, jakość i stylistyka na najwyższym poziomie, też chyba kupię wózek tej firmy choć nie jest najtańszy...Moja koleżanka go bardzo chwaliła,warto wydac kasę
Jak dla mnie świetnym wózkiem jest Bebecar,ma największą chyba gondolkę ze wszystkich i skrętną oś
http://www.allegro.pl/item813609188_wozek_bebecar_stylo_at_spacerowka_gondola_wys_0.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
bardzo fajny wózek myślałam o czymś takim nie wiem jak teraz ale miałam coś takiego dla syna kilkanaście lat temu i byłam bardzo zadowolona jeszcze go sprzedałam koleżance i tez dość długo nim jezdziła co prawda były wtedy inne kolory nie tak fajne jak teraz
 

Załączniki

  • ss3m.jpg
    ss3m.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry