reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

wiecie co?
właśnie przyjechał mój m Z PRACY ...
zrobił mi niespodziankę..
mojej siostry chłopaka rodzinka właśnie dała mi wózek co prawda nie o takim marzyłam ale darowanemu konikowi w zęby się nie zagląda :)

tako.jpgmój jest złożony ale fote ściągnęłam z neta różni sie jedynie kolorem bo ten co dostałam ma kolor szaro kremowy ale model ten sam :-)
 
reklama
My wstępnie wybraliśmy X-Landera, ale jeszcze muszę się nim przejechać na żywo w sklepie, bo na zdjęciu to wszystko pięknie może wyglądać. Tak naprawdę gondola będzie mało wykorzystana, bo zimą na spacery wychodzi sie rzadko, szczególnie u mnie jak napada śniegu to cieżko wyjść, a co dopiero wyjechać, a wiosną już bobasy będą się przesiadały do spacerówek.
 
no tak mam już łóżeczko i wózek choć znając mojego to będzie autkiem się rozbijał z bobasem
biggrin.gif

ale nie ukrywam szoka jeszcze mam hihihii
co prawda wielki jest ale sie składa i kółka ściąga wiec do bagażnika wejdzie spokojnie
biggrin.gif

ciuszków tez kartonik mam
biggrin.gif

jedne śpioszki mi się podobają takie zwykłe a jednak coś w sobie maja chyba podoba mi się ten motylek :)
zaraz wkleję ciuszki w odpowiednie miejsce :)
 
Ostatnia edycja:
Nastazja...super wózek..my uzywamy obecnie..sprawdza się w każdej sytuacji :)

ale ja chyba nie jestem w stanie się zgodzić, że wiosną dzieci bedziemy przesadzać do spacerówki...bo one jeszcze przeciez nie bedą wtedy (tzn. marzec, kwiecień) samodzielnie siedzieć, zazwyczaj dzieci siedzą samodzielnie, bez podparcia (!!!) jak maja 7-8 miesięcy, a to dopiero wtedy spokojnie można dziecko posadzić w spacerówce, jak się to zrobi na siłę za wcześnie, to taki bobas będzie siedział pokrzywiony i grozi to poważnymi wadami kręgosłupa...niestety. Ale to oczywiście kwestia indywidualnego wyboru.

Ja Błażeja woziłam w gondoli od czerwca 2010, do marca 2011..czyli prawie rok...dziecko spalo na spacerach po 3 godziny i byłam pewna, że w pozycji leżącej jest mu wygodnie.. ale też każde dziecko jest inne i trzeba sie dostosować, bo inne maluchy mągą byc podczas spaceru bardziej aktywne i wtedy mozna je wcześniej do spacerówki przesadzić, ale nie jestem przekonana, że już jak dzidzia będzie miała 3-4 miesiące.
 
Dziś byliśmy w sklepie zobaczyć na żywo x landera i jest naprawde super. Teraz wystarczy czekac na jakieś okazje w internecie, bo cena w sklepie poraża. Cały zestaw jest około 600 zł droższy.
 
Budowa tego wózka znacznie sie różni
i wygląda nieco inaczej niz Phil & Ted's
wstawie CI zdjęcie zimowe naszego wózka jak Martynka była noworodkiem, kupilismy wózek zaraz po jej urodzeniu
i były straszne mrozy, wiec mozna zakładac specjalną folię i dzecko jest całkowicie osłoniete,
w Philu... rozkłąda sie siedzenie na płasko i dziecko wkłada sie dodatkowo do takiego coccona, dzieki czemu łatwo maluszka wyciagnąc z "dolnej półki" od 5 miesiaca siedzenie zostało złozone i na nim jezdziła starsza a młodsza jezdzila na dole
teraz Milenka głównie chodzi, wiec doraznie jezdzi na dolnym siedzonku

pierwszy spacer w podwójnym wózku
Milena miała rok i miesiac a Martynka 2 tyg



ta folię z tyłu sie ściaga i jak nie było mrozów zwinelismy ją
wózek dolny jest dośc wysoko , nic nie chlapie na kołach sa błotniki



tak wygląda wózek po złozeniu od 5 miesiaca jezdzila Martynka na dole


z tego co patrzyłam na aukcji, która pokazywałaś to inaczej jest to rozwiązane

wielkie dzieki za odpowiedź ! :)
faktycznie ten Twój wózek jest inaczej zorganizowany niz ten, którym ja sie interesuję, ale dziewczynką w nim chyba było wygodnie :)
..no nic, pozostaje mi podjęcie decyzji, całe szczęście mam jeszcze trochę czasu, bo wstrzymam się z zakupem, do momentu, ąż będę musiała lada dzień wyjechać z moja dwójką na spacer..
jeszcze raz dzięki !:-)

A jeszcze mam pytania:
czy te dodatkowe siedzisko się rozkłada, np. do pozycji półleżącej, czy jest na stałe pozycja siedząca?
Czy dzidziusia w coconie da się wyciągnąc przez tą folię, która widac na Twoich fotach?
 
Ostatnia edycja:
Ciesze się, że mogłam pomóc

Dodatkowe siedzisko jest takie półleżące dodatkowo można rozsunąc zameczki takie po bokach i pochylic je jakies 10 cm, wygodnie sobie dziecko w nim śpi

ta folia jest zapinana u góry na zamek a po bokach na takie jakby guziki, dzieki czemu można miec folie połowe a np nie całą, ja odpinałam jeden bok i wyciagałam cocon bez problemu.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry