reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Freiya

Lelkowa mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Widziałam że chyba kilka z was kupowało Inglesine trip? Dostałam ten wozek w prezencie ale widzę tylko dwie jego zalety, jest ultra lekki i ma fajny daszek. Ale poza tym to jest strasznie słaby! Kółka przednie latają jak szalone, mały koszyk, nóżki Emilce dyndają, brak pałąka, mało stabilny na drodze, tapicerke ciężko umyć, jest używany ale tylko przez jedno dziecko, nie zniszczony a mimo konserwacji skrzypi jak stara szafa. Dostałam go za darmo więc mam go ale jakbym zapłacila za niego kilkaset złotych to nie byłabym zadowolona. U nas ten wózek i tak jest w razie W i na jakieś wyjazdy bo składa się do malutkiego a na codzień jeździmy Teutonia (rewelacja) ale ciekawa jestem waszych wrażeń.

reklama

Nastazja

Mama Adama Łobuza I
Rozwiązania
0
Inka- kochana żaden ze mnie spec. Po prostu o paru modelach wiem sporo , bo niezdecydowana ze mnie kobieta i wszystko analizowałam 500 razy.

ewka007

Majowa i Grudniowa Mama
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
[SUB]Zakup dokonany. Jednak wozek mamas&papas, bo nuna okazała się wąska i kółka cały czas skrętne bez możliwości blokady. Zobaczymy w praktyce.[/SUB]

Nastazja

Mama Adama Łobuza I
Rozwiązania
0
Ewka- super! Ja byłam zakochana w kolorach mamas&papas. Jaki ty wzięłaś? Daj oczywiście znać jak się jeździ. Ja już chciałam go zamawiać, ale to był niestety kolejny model gdzie nie można było dokupić pałąka :(
W nunie byłam zakochana, jak jeszcze nie widziałam quinny zapp xtra. Niestety brak pałąka i kółka z dosyć marnego plastiku, który klekocze nawet na prostej ulicy. ALe design ma przepiękny.

malenstwo550

Zuzinkowa Mamusia:))
Miasto
obecnie radom
Rozwiązania
0
INKA a ty w koncu na co sie zdecydowałas?? bo mi wlasnie tez podoba sie ten britax b agilla ale kurka u nas w miescie go nie ma i nie mam jak go ocenic a w ciemno to nie wiem czy brac zeby pozniej nie bylo rozczarowania:(

inka85

Mamusia Aleksego
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
maleństwo ja jeszcze nie wybrałam - tzn skłaniam się do britax'a ale ostatnio byłam w sklepie i go nie mieli, a rzekomo zamówili dla mnie. więc czekam.

inka85

Mamusia Aleksego
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
maleństwo dam znać na pewno, myślałam, że dziś pojadę ale Młody chory więc przekładam ten wyjazd. chyba, że najpierw sama podjadę

reklama

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Freiya, wczoraj byłam na spacerze z koleżanką, której córa jeździ Inglesiną Trip, nówka sztuka, ale masz rację, te kółka strasznie stukają i latają, miałam wrażenie, że nasz Peg Perego jest na pompowanych kołach, tak ciuchutko przy nim jechał :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ssabrinaa Cztery kółka listopadowego maluszka :) Archiwum listopad 2011 534
zdec Cztery kółka dla malucha :) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 853
Straciatella Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc. Dzieci urodzone w maju 2014 366
monia~ Cztery kąty dla Maluszka :) Dzieci urodzone we wrześniu 2013 144
magdas cztery lata później... Dzieci urodzone w grudniu 2009 6
A Nasze CZTERY KĄTY!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2012 44
E Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach Archiwum mam styczniowych'11 848
Mysza84 Cztery koła dla naszych maluchów Dzieci urodzone w listopadzie 2010 1063
ehtele Cztery koła dla naszego maleństwa Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1606
patrycja24berlin Cztery katy naszego maluszka :) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 82
M trujące kółka do wózka Zdrowie 8
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
J Inne objawy przed okresem niż zawsze przy zażywaniu tabletek Potrzebuję porady 1
paulinkag Łamanie warunków ugody, opieka i inne sprawy Potrzebuję porady 5
M Twaróg Jajka i inne Potrzebuję porady 4
M Kwas foliowy a inne preparaty Potrzebuję porady 1
hour25 Trojki, koszmary i inne nocne zmory... Roczniaki i dwulatki 2
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Kosiniakowe a inne świadczenia Potrzebuję porady 7
Mona Ana Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny Staramy się 3
karolyn1987 Lady com lub inne metody antykoncepcji bez hormonów. Potrzebuję porady 6
megalija Joga/fitness/pilates i inne zajęcia na multisporta w Warszawie Warszawa 4
Marlena1985 Mdłości i inne kwiatki Lipcowe mamy 2018 44
S Seks,orgazm i inne przyjemnosci w ciazy Rozmowy o seksie 15
mary-beth Luteina i inne medykamenty Ciąża po in vitro 4
MijaKi Co na obiad, zachcianki i inne przepisy Dzieci urodzone w kwietniu 2017 40
Miciur-ka Wózki , wyprawka i inne Dzieci urodzone w lutym 2017 1081
*Venicee* Suwaczki ,linki do gratisów dla dziecka i mamy i inne .... Dzieci urodzone w lipcu 2016 8
A Inne objawy przed okresem Staramy się 0
Z Po czym poznać, że trzeba zmienić mleko modyfikowane na inne? Potrzebuję porady 15
M Proszę o poradę (wymioty a witaminy i inne) Ciąża, poród, połóg 5
Asiorek78 Ćwiczenia i inne aktywności fizyczne Dzieci urodzone w kwietniu 2015 23
malgorzatkar bolące brzuszki i inne przypadłości naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2014 17
A Adopcja - troszkę inne starania o maluszka Adopcja 18
K mój synek straszy inne dzieci w przedszkolu Przedszkolaki 3
emotion_sickness Becikowe, Macierzyńskie i inne formalności Dzieci urodzone w czerwcu 2014 110
C Kiedy wprowadzać inne posiłki? Żywienie 8
T Butelki smoczki podgrzewacze i inne akcesoria Dzieci urodzone w kwietniu 2014 15
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
A Wypełnialne wzory o urlop rodzicielski, dodatkowy macierzyński i inne druki Porady prawnika 0
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
R ZUS, KRUS, zasiłki, becikowe i inne podobne dylematy listopadówek 2013:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 13
Lena_no Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody Dzieci urodzone w maju 2014 103
M jogurty, serki i inne takie :) Żywienie 14
koriander Porady prawne, ZUS, zasilki, becikowe i inne dylematy :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 111
kate212 restauracja lub inne ciekawe miejsce na 1 urodziny Łódź 3
Aylin Prezenty, upominki i inne cudności Dzieci urodzone w czerwcu 2012 38
agusiakemisia wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne Dzieci urodzone w grudniu 2013 2719