reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

reklama
My dla Adasia kupujemy ten wózek :

w

Podoba mi się jeszcze wersja szaro fioletowa, ale mojemu M. podoba się tylko ten.
 
Ostatnia edycja:
No cena około 2000 zł. Ale może do grudnia zrobią nową kolekcję i trochę przecenią? ;)
Ja muszę mieć taki "masywny" wózek, bo mieszkam na przedmieściu, w zimę jak nas zasypie to z ulicy nie można wyjechać, a ten ma fajne koła, świetnie się nim jeździ.
 
Ja choruje na x landera,takiego właśnie jak Nastazja pokazała,co prawda inny kolor bo czarny wózek już miałam i teraz przydałby się inny.
Ale...u nas kosztuje 730 euro :szok::baffled:
co jak co,ale nie wydam tyle kasy :sorry2:
może ściągnę z Pl? zobaczymy.
mojemu M podoba się Tako Jumper,cena już znacznie niższa,bo 380 euro,ale ja coś nie jestem przekonana :oo2:
 
Jak byliśmy w sklepie zobaczyć go na żywo to kosztował 2700zł , dlatego będziemy zamawiać w sklepie internetowym, bo tam kosztuje 2000zł , więc różnica jest spora.
Phelania, też właśnie mieszkam w domku, i to jeszcze na ostatniej ulicy na osiedlu, gdzie pług zimą w ogóle już nie jeździ, dlatego też nastawiam się na porządny wózek, bo tutaj ciężko się chodzi a co dopiero jeździ.
 
Jak najbardziej polecam ten wozek! Ja go miałam przy coreczce i teraz tez mi sie przyda bo kupilismy uniwersalny kolor zielony. Jedyna jego wadą jest waga :/ ale teraz wszystkie te masywniejsze wozki duzo ważą. Tez mieszkam w domku jednorodzinnym wiec po wertepach jest wypróbowany i sprawdził sie ;-)
 
Nastazja ja tez kupiuję ten wózek :-) i chyba nawet ten sam kolor, choć myślę jeszcze nad tym srebrnym z czerwonymi elementami.
tylko że jak dla mnie to fotelik wyłącznie RECARO i cena na allegro ok 2400zł a później chcemy kupić BMW ale to już od 13kg.
waga mnie nie przeraża bo nie będę musiała go nigdzie wnosić- uroki mieszkania w domku :-) a jadąc gdzieś to zawsze można odczepić gondolę albo ten fotelik.
 
reklama
Drogie Mamy- użytkowniczki wózków x lander xa!!
mam ogromną prośbę o info do jakich samochodów jestem w stanie włożyć złożony stelaż tego wózka ??

przy okazji zakupów zaciągnęłam mojego M do sklepu, gdzie był x lander xq i oczywiście jak tylko go zobaczył zrobił skwaszoną minę i stwierdził,że nam do auta nie wejdzie i oczywiście nie dał się nawet przekonać, że może jednak się uda.
wyszłam ze sklepu wściekła i trochę rozczarowana bo Pani ekspedientka nie pozwoliła mi przymierzyć czy uda się go włożyć.
z tego co znalazłam w necie stelaż modelu xq (który stał w sklepie) jest nieco większy niż xa- który planuje kupić!

ale wolałabym zapytać Was, które już taki wózek macie.

z góry dziękuję za pomoc, bo ciężka przeprawa mnie czeka z moim M :-(
 
Do góry