reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Widziałam że chyba kilka z was kupowało Inglesine trip? Dostałam ten wozek w prezencie ale widzę tylko dwie jego zalety, jest ultra lekki i ma fajny daszek. Ale poza tym to jest strasznie słaby! Kółka przednie latają jak szalone, mały koszyk, nóżki Emilce dyndają, brak pałąka, mało stabilny na drodze, tapicerke ciężko umyć, jest używany ale tylko przez jedno dziecko, nie zniszczony a mimo konserwacji skrzypi jak stara szafa. Dostałam go za darmo więc mam go ale jakbym zapłacila za niego kilkaset złotych to nie byłabym zadowolona. U nas ten wózek i tak jest w razie W i na jakieś wyjazdy bo składa się do malutkiego a na codzień jeździmy Teutonia (rewelacja) ale ciekawa jestem waszych wrażeń.
 
reklama
Inka- kochana żaden ze mnie spec. Po prostu o paru modelach wiem sporo , bo niezdecydowana ze mnie kobieta i wszystko analizowałam 500 razy.
 
[SUB]Zakup dokonany. Jednak wozek mamas&papas, bo nuna okazała się wąska i kółka cały czas skrętne bez możliwości blokady. Zobaczymy w praktyce.[/SUB]
 
Ewka- super! Ja byłam zakochana w kolorach mamas&papas. Jaki ty wzięłaś? Daj oczywiście znać jak się jeździ. Ja już chciałam go zamawiać, ale to był niestety kolejny model gdzie nie można było dokupić pałąka :(
W nunie byłam zakochana, jak jeszcze nie widziałam quinny zapp xtra. Niestety brak pałąka i kółka z dosyć marnego plastiku, który klekocze nawet na prostej ulicy. ALe design ma przepiękny.
 
wzięłam kolor śliwkowy/fioletowy
pobrane.jpg
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 205
INKA a ty w koncu na co sie zdecydowałas?? bo mi wlasnie tez podoba sie ten britax b agilla ale kurka u nas w miescie go nie ma i nie mam jak go ocenic a w ciemno to nie wiem czy brac zeby pozniej nie bylo rozczarowania:(
 
maleństwo ja jeszcze nie wybrałam - tzn skłaniam się do britax'a ale ostatnio byłam w sklepie i go nie mieli, a rzekomo zamówili dla mnie. więc czekam.
 
reklama
Freiya, wczoraj byłam na spacerze z koleżanką, której córa jeździ Inglesiną Trip, nówka sztuka, ale masz rację, te kółka strasznie stukają i latają, miałam wrażenie, że nasz Peg Perego jest na pompowanych kołach, tak ciuchutko przy nim jechał :)
 
Do góry