reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, dobrze ze jeszcze mamy troche czasu, musze wszystko jeszcze raz przeanalizowac i przejrzec na zywo. Ze tez jest taki duzy wybor i czlowiek nie moze sie zdecydowac :-D
 
reklama
juliet thnx za filmik, tego mi bylo trzeba ;) Musze popytac kiedys w sklepie i wychaczyc roznice miedzy Tako a Xlanderem.
 
AniaSm - to pewnie będzie niepopularne, co napiszę ;) ale ja ci radzę kupić wymarzonego x-landera i osobno dobry fotelik. Fotelik montowany na wózek może i wydaje się praktycznym rozwiązaniem, ale jest dla dziecka niezdrowy i niewygodny. Specjaliści uważają, że niemowlę powinno przebywać w foteliku tylko podczas jazdy samochodem.
Ja tak robię.
zgadzam się z tobą ,z tym że ten fotelik który chcę kupić oprócz tego że ma 4 gwiazdki w testach bezpieczeństwa to ma funkcję mini gondoli czyli poza autem można rozłożyć oparcie i jedzie na płasko jak w gondolce ;)
zresztą i tak nie mam zamiaru z tego korzystać za często ,po prostu chce mieć taką możliwość w razie czego :)
 


Moja siostra i teraz siostra męża ma wózek firmy GRACO. Ładnie i solidnie wygląda, to wszystko. Większość o ile nie wszystkie wózki tej firmy w wersji spacerowej NIE MAJĄ REGULOWANEGO PODNÓŻKA, co jest totalną porażką dla dziecka. Zwisające czasem godzinami nóżki dziecka to cios w serce nawet dla przechodniów na ulicach. Poza tym kiepska, albo żadna amortyzacja.

Bardzo dużo można znaleźć informacji i opinii na ceneo.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bialaa mnie sie ogolnie ten wozek nie podoba, jest duzy i u mnie w miescie by sie nie sprawdzil a juz nie powiem o samochodzie,pewnie ciezko by mi bylo go gdziekolwiek upchac,no ale za taka cene i jesli jeszcze tylko masz zamiar uzywac gondoli to Ja bym na pewno z niego zrezygnowala i poszukala czegos tanszego moze i nawet jakas uzywana gondole a potem zainwestowac na wiosne w ladna i pozadna spacerowke :-) Ale to jest tylko moja opinia a Ty zrobisz jak uwazasz za sluszne :tak:

A Ja coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do tej podrobki Mutsy,jest tania i ma dobre opinie :tak:
Wózek Baby Boom CR-V (spacerówka+gondola+fotelik) (1635566298) - Aukcje internetowe Allegro
 
Hej Bialaa!
Ten Roan bardzo mi przypomina Bartatinę firmy Jedo. Ja wcześniej na tym wątku pisałam o FYNie, ona ma przednie koła skrętne, nie myślałaś o takim? Wejdź sobie na stronkę JEDO, tam są porównania poszczególnych modeli, wydaje mi się, że spacerówki mają solidne.
 
reklama
Sama już nie wiem mi zawsze podobały sie tego typu wózki tzn taki starszy typ itp ...ale właśnie nie opłaca się dla samej gondoli kupić ewetyualnie odkupić używany...szczerze wam powiem , że wózki 3 w 1 mi się nie podobają tzn spacerówki przeważnie są cięzkie i takie sobie ...

Sabrina przepraszam za post jeden pod drugim dopiero póżniej doczytałam co i jak sory:zawstydzona/y:
 
Do góry