reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Dołączył(a)
2 Listopad 2009
Postów
4 886
Miasto
Doncaster(UK)
Na prośbę innych dziewczyn założyłam nowy temat :-D W którym możemy pisać i dzielić się wyborem oraz doświadczeniem wózków dla naszych maluszków :-D;-)
 
reklama
no, teraz miejmy nadzieję będzie trochę ładu :-)

a czy któraś z Was słyszała opinie na temat Tako Jumper X ?
 
Od początku ciąży intensywnie czytam o wózkach. Na ten moment planuję x landera xq model 2010 lub 2011. X lander ma dobre opinie, myślałam o zakupie x landera xa, ale odkryłam, że xq jako jedyny ma możliwość zmiany kierunku jazdy w spacerówce. Wszystko zależy jeszcze od oględzin na żywo, bo na razie oglądam tylko w internecie. Jako opcję mam także mutsy urban rider.
 
Pepsi wozkow w ktorych mozna zmienic siedzisko do kierunku jazdy jest wiecej ;-) tez myslalam o xlanderze xa ale z niego rezygnuje wlasnie dlatego ze nie ma obracanego siedziska a trojkolowca nie chce zalezy mi tez zeby mozna bylo wpiac fotelik ale tez chcialabym taki ktory przeszedl testy bezpieczenstwa i ma duzo gwiazdek no i zeby siedzisko w spacerowce bylo dosyc szerokie bo tej zimy jak wsadzilam mojego roczniaka do wozka w grubej kurtce do spiworka to bidulek mial problem zeby sie oprzec bo juz bylo ciasno
mierzylam juz mlodego do maxi cosi mura 4 i na chwile obecna mam zamair go kupic :-)
 
Mnie się też bardzo podobają mutsy urban rider i xlander xrun. Co do gondoli, pewnie zrezygnujemy albo weźmiemy używaną od znajomej (na wszelki wypadek, nie chcę potem, żeby się okazało, że jest nam potrzebna nagle i nie ma) a xruna kupimy jak maluch będzie miał ok. 5-6 mcy. Właśnie te dwa chciałam brać pod uwagę, ale xrun zdecydowanie wygrywa pochylonymi tylnymi kółkami.
 
juliet ja troszke rozgladalam sie za tym Jumperem :) Przyznam ze bardzo podoba mi sie on na zywo i u mnie po okolicy wlasnie najwiecej ich jezdzi, na zamiane z Xlanderem Xa. Wiec jesli uda mi sie znalesc uzywane w dobrej cenie to sie przychyle pewnie do ktoregos z tych.
Dodam ze Jumper wydaje sie byc mniejszy i mniej masywny niz Xlander ale musialabym je porownac na zywo w sklepie.
 
no, teraz miejmy nadzieję będzie trochę ładu :-)

a czy któraś z Was słyszała opinie na temat Tako Jumper X ?

Witam i podpisuję się pod pytaniem Julieet :) ostatnio trochę czytałam na temat tego wózka, ma dobre opinie i jest w przystępnej cenie dlatego poważnie się nad nim zastanawiamy :)


U mnie podobnie jak u nimfii na ulicach przeważają xlander i tako juper :) oba wyglądają na bardzo fajne wózki :)
 
Jedna moja znajoma ma Tako i jest baaardzo zadowolona, mówi że nie zamieniłaby tego wózka na inny, jedyny minus, to jego waga i gabaryty po złożeniu, czasami trzeba odpinać kółka, ponieważ nie mieści się w bagażniku, ale tę niedogodność posiada wiele wózków, z tego co czytałam. Ostatnio znalazłam fajną okazję zakupu tego wózka, szkoda że jeszcze za wcześnie, bo pewnie bym się zdecydowała, 500 zł za cały zestaw, do tego kolor który mi się podoba, za roczny wózek.
 
reklama
no, teraz miejmy nadzieję będzie trochę ładu :-)

a czy któraś z Was słyszała opinie na temat Tako Jumper X ?
Mnie sie tez te wozeczki bardzo podobaja od samego poczatku no i musze przyznac ze u mnie w miescie w UK to duzo polek posiada ten wozeczek no i mysle ze z wygladu prezentuje sie niezle no ale nie mam jako tako zadnego znajomego ktory go uzywal.A co do gabarytu to malo co sie znajdzie wozek ktory sie w calosci miesci,a zwlaszcza jesli chcemy pompowane kola no to wiadomo ze one male nie sa i czasem je trzeba odpinac :tak:
 
Do góry