reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

Temat piersi, poruszany, proponuję dobrze dobrane staniki. U mnie się sprawdziły. Piersi na miejscu, bez rozstępów i jakoś nie ciążą bardzo w dół, mimo, że to drugie Dziecko!
 
reklama
Tak tak dobrze trzymający biust stanik to podstawa, niestety zbagatelizowałam to i nosiłam stanik zbyt luźny, w którym piersi mi wisiały no i teraz mam za swoje...smutne jamniczki :(
 
W sobotę wybrałam się po "dobrze dobrany staniczek" i .... oczywiście nic nie kupiłam bo w obrębie 20 km od mojego miejsca zamieszkania nie ma staników o rozmiarze 75 DD :-(
 
Nie ma sie czym martwić po ciąży dziecko tak wyciąga, że nie tylko wraca sie do swojej figury ale jest sie jeszcze chudszym. Także głowa do góry bo potem możecie wyglądać lepiej niż niejedna laska która jeszcze nie była w ciąży. Pozdrawiam :laugh:
 
Ja dzisiaj przy kapieli poogladalam swoje jamniczki jak to Karen nazwala i sobie pomyslalam, ze jestem matka i to normalne, ze nie bede wygladac jak przed ciaza i sie usmiechlam do samej siebie.
 
a ja bym jednak wolała być matką z fajnymi cyckami. Czasem mi się wydaje, że mogłabym nakarmić Tymona nie wyciągając go z łóżeczka :laugh:
 
reklama
Do góry