reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

reklama
No ja również chciałabym być już szczupła itd.Marzę sobie że jak urodzę to solarium,siłownia,fryzjer itd i to mi pomaga...chociaż nigdy nie byłam ani na solarce ani na siłowni a fryzjera odwiedzam raz na pół roku teraz się tego uczepiłam.Najbardziej mnie martwi to że dla męża to jestem słabym bodźccem seksualnym,do tego jeszcze nic nie możemy robić.A ja chciałabym ubrać się w jakieś seksi pończoszki i uwieść swojego mężula,brakuje mi tego.Nie mogę patrzeć na jakieś super laski w TV i na ulicy,a ostatnie wybory miss...te wieszaki...okropnie się człowiek czuję pałaszując pączki i oglądając je.Ale pocieszenie że to już niedługo i my znowu będziemy mogły się poczuć super kobiece a na dodatek będziemy mamusiami.
 
no, karen rozumiem, bo czuję się tak samo...
na dodatek wcale nie chce mi się seksu znów a to chyba przez to, ze boję się o dzidzię...
i potem mam takie głupie sny, ze mąż mnie zdradza...
w ogóle są dni kiedy jestem jak skowronek, a są takie kiedy jestem na samym dnie...
to hormony czy co?
 
nooo dziewczyny... i tak będziecie jeszcze miesiąc stekać???

zamiast się cieszyc, że już prawie na wylocie, to te marudzą... ::)
jak będziecie tak marudzić i krzywić się ciagle, to naprawdę będziecie brzydkie... :p
 
Mnie się wydaje że to dla tego że bojimy się że mężowie nie widzą w nas teraz kochanek a matki...eee...sama nie wiem
 
EFUNIA,
PO PIERWSZE, JESTEM ABSOLUTNA FANKĄ TWOJEGO SEXAPEALU,
PO DRUGIE, MASZ NIESAMOWITE POCZUCIE HUMORU, A FACECI TO UWIELBIAJĄ (NIE MA NIC GORSZEGO NIŻ UPŁAKANA MENCZĘNNICA.
PO TRZECIE, JESTEŚ BEZPOŚREDNIA, SILNA - ON SIĘ TEGO BOI, POZA TYM PRZYPOMNIJ SOBIE JAK SPRZATAŁ DLA CIEBIE PIWNICĘ, POD TWOJE DYKTANDO.

Poza tym Dziewczyny, nasi Panowie są bardziej przerażeni tym co się wydarzy, niż my. Wiem, bo już to przechodziłam. Jak z Olką byłam w ciąży to temat mojego brzucha był tematem tabu, dotykanie brzucha, przez mojego męża, niemożliwe. Bał się. Bał się tez porodu, nie chciał rodzić ze mną, bał się jak będzie wygladało nasze życie sypialniane po...
Teraz kiedy wie na czym stoi, jest spokojny, chce we wszystkim brać udział i nie wyobraża sobie, żeby mogło być inaczej.
My kochamy malucha, od momoentu, kiedy się dowiedziałyśmy, że jest. Oni muszą się nauczyć tego i robią to dopiero po narodzinach,tera jest to dla nich abstrakcja, i tak coraz mniejsza, ze wzgledu na cud USG.
 
reklama
Do góry