reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

Karen, na litość boską a co mają widzieć???

przecież jesteśmy matkami...
ja się z boku na bok przekręcam w trzech rzutach... i nie wyobrażam sobie akrobacji w łóżku... to co ze mnie za kochanka...
w ogóle poruszam się z gracją słonia, do łózka wchodze na czterech łapach, a kładę sie w nim padająć plackiem z hurgotem...

facet by musiał być nieźle zboczony, żeby go to podniecało... ;)

ale już niedługo koniec... i ja sie ciesze.... :)
 
reklama
No tak tylko mnie tego okropnie brakuje...czuć się atrakcyjna...ogólnie to nie problem,tylko na takim wątku to różne refleksje przychodzą.Dobra już nie smęcę uciekam z tego wątku
 
Teraz czujecie się nieatrakcyjne. Po porodzie jak bedziemy mamuśkami, to się zębów nie będzie chciało myć.
Faktycznie nasze notowania pójdą w górę.
Mnie trzymała w pionie moja mam, która powtarzała cały czas, żę pierwsze tygodnie po porodzie to próba dla związku, a przede wszystkim dla faceta.
Maxyma mojej mamuśki " Po pierwsze ranek zaczynasz od: prysznica, zrobienia włosów i makijażu, a dopiero potem śliczna, pachnąca, uśmiechnięta zasuwasz przy małym i mężu"
Niestetry to jest prawda. Wstawałam wczesniej, jeszcze jak spali i wszytko według zasady, po pierwsz dobrze się z tym czuła, po drugie codziennie rano słyszałam od męża jak pięknie wyglądam, a inne to .....,
po trzecie inni też zauważyli, że ładnie wyglądałam. Cóż kobiety łatwo nie mają.
Oczywiście po jego wyjściu do pracy padałam na pysk i leżałam do "wieczora" , żeby wieczorem znowu błyszczeć.
Mama, bardzo mi wtedy pomagała i zawsze pilnowała, żebym dobrze wyglądała, bez względu na wszystko. Zabierała Olkę, żebyśmy mogli zjejść koację tylko we dwoje, czy wyskoczyli chociaż do kina.
Opłaciło się
 
dzieki małgosia normalnie odzyłam  ;D
teddy ty tez się przekręcasz na trzy razy?????
ja też! i to nierzadko musze się rozbujać  ;D
a co do seksu to wam powiem, ze skoro teraz to jakaś inna pozycja jest wskazana niż taka misjonarska, to ja w ogóle tego nie widzę... na jeźdźca to chyba ten mój biedny chudy gargamelek ducha by wyzionął pod moimi 96 kilogramami... a jakies tak akrobacje pieskowo-boczne to w ogóle nie wchodzą w rachubę przy moim drętwieniu rąk...
ale ja się też boję co bedzie po porodzie... może juz na zawsze zostanę matką zamiast lwicą łóżkową  ;D
 
no, małgosiu, dzięki za rady...
jakiś sens w tym jest...
w końcu starać się ładnie wyglądać warto przede wszystkim dla siebie...
ale dla faceta też... niech wie, ze o nim nie zapominamy w mamuśkowym ferworze...
a o coż to się z mężem pokłociłaś??
 
no karen, taka normalna "po bożemu" ;D
my tak na studiach mówiliśmy ;D
ja taką najlepiej lubię i już...
 
Ja jej nie znoszę!!Ja ją nazywam "po bożemu" a sprobuj ty leżysz na boku a on za tobą-to maja ulubiona-nie musisz nic robić-tylko sobie leżysz i do tego nie przeszkadza brzuch
 
reklama
nie musisz nic robić ;D ;D ;D ;D hihihihi ;D
karen rozwalasz mnie!! ;D
boże jak fajnie, ze wy jesteście :)
bez was moje życie byłoby szare, smutne i nudne!
 
Do góry