reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czwarte ciecie cesarskie.

Rozwiązania
0
Dziewczyny, szukam mam, ktore mialy cztery cc. Mialam trzy, teraz oczekuje na czwarta. Czy to w ogole da sie przezyc? Ma ktos takie doswiadczenia?

reklama

Kwiatuszekk23

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
3
JA dopiero jestem po 1 cesarce ale moja bratowa miała ich aż pięć! Dała radę. Co prawda krzywili się jak zaszła w 5 ciąże, miała ją też z problemami ale wszystko sie dobrze skończyło;)

Rozwiązania
0
O! A myslalam, ze cztery to rekord:-) A komplikacje u Twojej bratowej wynikaly z cesarek czy z innych ciazowych problemow? Ja myslalam, ze na drugiej cc sie skonczy. A potem zapragnelam jeszcze jednego malenstwa, a to czwarte jakos tak samo bardzo chcialo sie pojawic... No i trzeba je jakos ze mnie wyjac.

hatszept

Rozwiązania
0
Mamma, niestety nie moja znajoma, ale bardzo bliska znajoma mojej niani miała 5 cesarek (tu w wawie). Ostatnia cc w zeszłym roku. Z tego co moja niania opowiada - wszystko ok u nich :) poza tym to bardzo religijna rodzina....więc az strach co moze być dalej, bo juz każda następna ciąża to moim zdaniem szaleństwo...ale jak widać 5 cc tez moze byc ok :) choć oczywiscie zalezy to od organizmu. Trzymam kciuki zeby wszystko było ok :)))

Kwiatuszekk23

Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
3
Mamma4 komplikację dotyczyły tego że na początku ciąży okazało się że bratowa ma guza wielkości pomarańczy na macicy. I miała do wyboru, poddać się operacji co oczywiście niosło ryzyko poronienia, albo usunąć ciąże. Bo ten guz rósł bardzo szybko. Wybrała oczywiści operację i Gabrysia za miesiąc będzie kończyć roczek!:tak:
Ja zawsze marzyłam o dużej rodzinie... Sama mam dziewięcioro rodzeństwa. Ale ze wzgledu na cesarkę mam nadzięję że uda się mieć chociaż 3

Vanessca

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Sama miałam trzy cięcia, ale moja kuzynka jest właśnie po czwartym i wszystko OK, a ta ostatnia jej ciąża była w sumie najspokojniejsza. Mam też koleżankę po 4 cięciach- ona miała problemy ze względu na zrosty, musiała leżeć po prostu. Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży:) A kiedy masz rozwiązanie?

Rena28

Miasto
Sędziszów Młp.
Rozwiązania
0
heh ja oczekuje dopiero na 3 ciecie balam sie bardzo ze to ryzykowne ale moj gin jak zwykle stoicki spokoj ze wszystko ok i 21 tydz i jest ook moja kuzynka rok temu miala 4 cc i tez wszystko om zero komplikacji a czwarte dziecko najspokojniejsze i najmniej wymagajace nie czuje ze ma czwarte dziecko:-D:-D:-D ale u niej dosc duze odleglosci miedzy jednym a drugim cieciem a miedzy pierwszym a czwartym jest 10 lat roznicy...

reklama
Rozwiązania
0
Dzieki dziewczyny, jestem spokojniejsza. A termin mam na grudzien. Zblizam sie do 20 tyg. Boje sie najbardziej tzw cichego rozejscia macicy.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Cesarskie ciecie - polozenie miednicowe Potrzebuję porady 8
emilia1103 HPV-a ciecie cesarskie Ciąża, poród, połóg 10
kasie cesarskie ciecie Ciąża, poród, połóg 14
agnieszka72 Opieka w czasie ciazy - cesarskie ciecie Mamy z Irlandii 91
A CC czy PSN przy epidemii korona wirusa Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 29
A Poród Łubinowa 3 Katowice Ciąża, poród, połóg 19
B Cesarskie cięcie Potrzebuję porady 2
K PFO i Trombofilia a cięcie cesarskie? Potrzebuję porady 2
L Cesarskie cięcie.... BB położna radzi mamom 5
Tangerieme Poród naturalny czy cesarskie cięcie ? Potrzebuję porady 29
I Cesarskie cięcie- polozenie miednicowe Potrzebuję porady 3
Sandra996 Cesarskie cięcie Potrzebuję porady 11
J Naturalnie czy planowana cesarka? Majowe mamy 2019 17
L Poród naturalny, czy Cesarskie cięcie Ciąża, poród, połóg 24
D cesarskie cięcie bez tajemnic Ciąża, poród, połóg 14
Majka888 Smierc dziecka, Cesarskie cięcie a kolejna ciąża. Ciąża, poród, połóg 18
ND16 Cieszyn czy Bielsko który szpital wybrać na cięcie cesarskie ? Mamy z różnych miejscowości 2
A Poród naturalny czy cesarskie cięcie... Potrzebuję porady 90
M Blizny po cesarce Zdrowa mama 22
G Ciąża 2.5 roku po cc. Potrzebuję porady 39
O Rekonwalescencja po cesarskim cięciu, jak długo czekać? Potrzebuję porady 4
K Cesarskie cięcie z wyboru Ciąża, poród, połóg 120
K Cesarskie cięcie Warszawa Ciąża, poród, połóg 28
H Cięcie cesarskie na życzenie Ciąża, poród, połóg 19
M Cesarskie cięcie Ciąża, poród, połóg 4
A Cesarskie cięcie Warszawa Warszawa 3
dominika.22 Cesarskie cięcie Warszawa Potrzebuję porady 13
P Cesarskie cięcie, a poród naturalny. Ciąża, poród, połóg 26
Felidae Poród Siłami Natury czy Cesarskie Cięcie - za i przeciw - artykuł... Ciąża, poród, połóg 55
M Cesarskie cięcie Archiwum sierpień 2012 340
Y cesarskie cięcie a problemy z oddychaniem na plecach Ciąża, poród, połóg 12
mama2006 Mamy, które będę miały CESARSKIE CIĘCIE... Dzieci urodzone w lutym 2012 72
A Poród- naturalny czy cesarskie cięcie? Dzieci urodzone w sierpniu 2011 99
Klaudia Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane Ciąża, poród, połóg 1688
H poród siłami natury czy cesarskie cięcie? Ciąża, poród, połóg 847