reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czworaczki

reklama
Założyłam dzisiaj stronę na facebooku :) jak będę miała coś nowego np. zdjęcie z brzuchem itp to będę wstawiać :) zapraszam
Link do: Brodnickie Czworaczki
gratulacje!
super pomysł z fb! załóż jeszcze instagram (ciężko Ci będzie pisać składne posty, zawsze szybciej cyknąć zdjęcie) i czekaj na reklamodawców. zawsze jakaś pomoc. na pewno znajdą się osoby które będą śledzić Wasze przygody, a tyle wirtualnych cioć i wujków to superwsparcie :D
 
Zdjęcie z wczoraj :) w czwartek skończymy 20 tydzień
ja.jpg
 

Załączniki

  • ja.jpg
    ja.jpg
    85,8 KB · Wyświetleń: 2 250
reklama
Wow, wygladasz niesamowicie! U mnie tez polowa ciazy, z tym że blizniaczej, a brzuszek mam tak samo duzy ;)
Bardzo Ci gratuluje i trzymam za Was kciuki, w matce polce w lodzi, moze warunki nie sa znakomite, ale specjalisci dobrzy. Rodzilam tam starszego synka i teraz tez bede, wlasnie ze wzgledu na lekarzy. Po porodzie nie pozbywaja sie pacjentek jesli cokolwiek jest nie tak, nas trzymali tydzien ale wychodzac wiedzialam co jest dziecku i ze minie ;)
 
Do góry