reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy 11 dni po stosunku test beta hcg wyjdzie wiarygodnie

reklama
Ja robiłam 11 dni po owulacji i z bety wyszło że nie jestem w ciąży było plamienie implantacyjne później zrobiłam test tak trzy dni po spodziewanej miesiące wyszedł pozytywnie i beta już wtedy też ale niestety ciąża okazała się pustym jajem.
 
Ja robiłam 11 dni po owulacji i z bety wyszło że nie jestem w ciąży było plamienie implantacyjne później zrobiłam test tak trzy dni po spodziewanej miesiące wyszedł pozytywnie i beta już wtedy też ale niestety ciąża okazała się pustym jajem.
Powtórzę wynik w środę i zobaczymy jaki będzie bo to ma być dzień mojej miesiączki
 
reklama
Do góry