reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy 2 testy ciazowe mogą kłamać ??

Moim zdaniem nie jest to możliwe by 2 testy kłamały. Ja dosłownie kilka dni kiedy mi się okres spóźniał zrobiłam test i 2 kreski, nastepny za kilka godzin i znowu 2 kreski, później 3 wieczorem i to samo. Ja miałam tam jakieś objawy.. Ale myślałam raczej, że bierze mnie grypa bo byłam słaba, czasami jakies zawroty głowy, krew z nosa mi nawet 2 razy się puściła bo ciężko pracowałam wtedy w źłobku.. No moim zdaniem jesteś na 100% w ciąży! Gratuluje kochana:))!
 
reklama
Również słyszałam gdzieś tą teorię, że testy mylą się co najwyżej do negatywa. Gdy pokazują wynik pozytywny to zazwyczaj jest on zgodny z prawdą. Jednak chyba nikt inny niż ginekolog nie powie ci czy test kłamie czy nie ;)
 
wg mnie jeden test jeszcze może sie mylic, ale dwa to juz raczej nie. no chyba że ta sama ferelna produkcja
 
Do góry