reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy 6 tydzien ciąży a brak objawów to coś normalnego?

Monikall01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak wyżej czy to ze nie mam mdłości bólu piersi itp to coś normalnego czy mam się niepokoić? Jedyne objawy jakie zauważam ale nwm czy nie wmawiam sobie tego to większe zmęczenie i duża ilość śluzu ale sama nie wiem czy zaliczać to do objawów a brakiem mdłości sie przejmować? Czy któraś z pań tak miała? To moja pierwsza ciąża więc nie jestem doinformowana zbytnio jeszcze.

reklama

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Nie martw sie na pewno wszystko jest ok jestes pewnie tą szczesciara ktora nie mecza wymioty od zobaczenia dwoch kresek na tescie
Ja obecnie jestem w koncowce 8tc i rowniez nie mam zadnych objawów a wszystko jest dobrze
Nie martw sie bo stres nie jest ci teraz potrzebny sama ostatnio sie tak stresowalam i wiem ze niepotrzebnie

Karolina&Zosia

Rozwiązania
0
Hej, 6 tydzień to bardzo wczesna ciąża i brak typowych objawów jest zupełnie normalny:-)Wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie, a może być że poza zmęczeniem i ciągłą chęcią spania wszędzie, nie będziesz miała żadnych objawów, u mnie tak było:-) Dużo odpoczynku, mniej zamartwiania się i więcej radości że nic złego i dokuczliwego się nie dzieje:-*

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja też nie miałam objawów na samym początku oprócz bólu piersi, który przeszedł w 8 tygodniu ciąży. Potem od 9 tygodnia mdłości. Ciesz się, że nie wymiotujesz. Ja jestem w 23 tygodniu ciąży i już trochę tych mdłości mam dość. Oprócz tego od początku ciąży dokucza mi straszna bezsenność a większość kobiet zauważa zmęczenie raczej. Każdy organizm jest inny. Jeszcze masz czas, żeby objawy się u Ciebie pojawiły chociaż wcale nie muszą. :)

Nadziejka2

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej:) ja wogule nie mialam mdlosci cala ciaze:) nie wymiotowalam i wszystko bylo w porzadku:) spytalam mojego ginekologa czy to normalne, ze nie wymiotuje itp. Na co on mi odpowiedzial ze to nie "film hollywoodzki" i nie kazda kobieta w ciazy ma.mdlosci, tak wiec nic sie nie martw a wrecz ciesz ze latwo przechodzisz pierwszy trymestr:)
Pozdrawiam

Ewka34

Rozwiązania
4
Ja też nie miałam objawów na samym początku oprócz bólu piersi, który przeszedł w 8 tygodniu ciąży. Potem od 9 tygodnia mdłości. Ciesz się, że nie wymiotujesz. Ja jestem w 23 tygodniu ciąży i już trochę tych mdłości mam dość. Oprócz tego od początku ciąży dokucza mi straszna bezsenność a większość kobiet zauważa zmęczenie raczej. Każdy organizm jest inny. Jeszcze masz czas, żeby objawy się u Ciebie pojawiły chociaż wcale nie muszą. :)
Mialam tak samo.. pierwsze tyg nic,tylko bol piersi.. pozniej do 4 miesiaca mdlosci,bez wymiotow.. to chyba najgorsze bylo.. nie.. sorry najgorsze to przy koncowce bylo.. umeczylam sie okrutnie.. bole wszelkiego pochodzenia.. najlepszy okres dla mnie to 2 trymestr byl jakbym w ogole w ciazy nie byla :D urodzilam pod koniec lipca i juz mysle o kolejnym cudzie

Kejt384

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ciesz się póki możesz :-D Nie no, żartuję i życzę bezobjawowej (z tej gorszej strony) ciąży. U mnie w 6tc z dnia na dzień pojawił się wstręt do kawy, który zapoczątkował armagedon mdłości i wymiotów do tego stopnia, że przez blisko dwa miesiące żyłam na chlebie z serem i herbacie imbirowej.

maddziaa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nic tylko się cieszyć :) ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów poza brakiem miesiączki. Druga za to dała mi mocno popalić :)

reklama

Matkatesterka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ciesz się! Ja w pierwszej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów przez większość ciąży (no poza brzuszkiem oczywiście), za to w kolejnej wszystko leci ze zdwojoną siłą od samego początku ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Czy to normalne? 38tc Ciąża, poród, połóg 5
P 24 tydzien ciąży i około Jestescie? Potrzebuję porady 0
N 10 tydzien ciąży, ból jajnika Potrzebuję porady 6
pchelka10.05 21 tydzien ciąży, zero szyjki , izolatka , i czekanie na cud ... Ciąża, poród, połóg 29
pchelka10.05 15 tydzien ciąży i skracanie szyjki macicy (( Potrzebuję porady 1
pchelka10.05 14 tydzien ciąży i swędzenie brzucha Potrzebuję porady 5
Majowy cud 7 tydzien ciazy brak zarodka i serduszka... Ciąża, poród, połóg 31
K Ktory tydzien ciazy?? Potrzebuję porady 1
ArekArek Wytrzewienie Jelit, żołądka i wątroby...14 tydzien...Ktoś miał podobny przypadek ze swoim dzieckiem ? Potrzebuję porady 1
P Łozysko przodujace 17 tydzien . Potrzebuję porady 20
S 9 tydzien a jednak 6 Potrzebuję porady 18
Martek299 Ciąża 5/6 tydzień brak zarodka Potrzebuję porady 143
A Wyniki bthcg a tydzien ciazy Potrzebuję porady 8
L 5 tydzien Ciąża, poród, połóg 44
K Czy to normalne...? Potrzebuję porady 5
Aniaanka Problem z osemka, 9 tydzien ciazy Potrzebuję porady 6
Natalia230 12 tydzien i brak dziecka? Ciąża, poród, połóg 6
K Ciaza ktory to tydzien BB psychodietetyczka radzi mamom 12
Gannka Wczesniak 23 tydzien Wcześniaki 23
H Czop sluzowy - jak było u was? Ciąża, poród, połóg 4
aleksandrala Rozstepy w ciazy :) Ciąża, poród, połóg 9
E 9 miesiac ostatnia wizyta Potrzebuję porady 8
Ellie123 Szczepienia- 1 szczepienie co tydzien? Potrzebuję porady 26
M 4 tydzien ciazy a dlugi lot Ciąża, poród, połóg 5
E Chwale sie-Mega szczesliwa Ciąża, poród, połóg 1
Ayashi86 36 tydzien ciazy, mdlosci. Potrzebuję porady 4
Ayashi86 Opuchnięte ręce i nogi 35 tydzien Potrzebuję porady 2
Ayashi86 Skurcze przepowiadajace 24 tydzien ciazy Potrzebuję porady 1
M zdjęcie usg który tydzien (brak wiadomości od swojego lekarza) Ciąża, poród, połóg 4
K Pomocy. 7 tydzien ciazy i mały pecherzyk bez zarodka! Ciąża, poród, połóg 6
K 6-7 tydzien Potrzebuję porady 4
K 6-7 tydzien ciazy prosze o pomoc Potrzebuję porady 5
M tydzien przed okresem Potrzebuję porady 1
amethys Jeremi 29 tydzien , 1590g Wcześniaki 268
iwona 33 Amelka.31 tydzien 6 dni.1902g Wcześniaki 26
N 10 tydzien ciazy Ciąża, poród, połóg 11
AneczkaK ktory to tydzien ? Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 108
A 30 tydzien ciaży a miara dzidziusia???? Dzieci urodzone w listopadzie 2005 1
M Pierwsze USG - 13 tydzien Dzieci urodzone w lipcu 2005 2
E nastolatkowie w ciąży Mamy nastolatków 0
M Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży Potrzebuję porady 96
C Poronienia na początku ciąży Poronienia 3
anetalaziuk Toksoplazmoza w ciąży Potrzebuję porady 0
Wiodą24 Czy to początki ciąży czy sobie wymyślam ? ;) Potrzebuję porady 6
V Samotność w ciąży Ciąża, poród, połóg 6
Aniunia1990 Pozytywny wynik testu a brak ciąży Potrzebuję porady 9
J Codziennie biegunka w ciąży Potrzebuję porady 5
K Czy ktoś w ciąży stosował kosmetyki konopne? Białystok 0
M Miesiaczka w czasie ciąży? Potrzebuję porady 2
Lusia125 Wysokość chorobowego i macierzyńskiego będąc z drugim dzieckiem w ciąży Dzieci rok po roku 1