reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czy aby biegać z dzieckiem muszę mieć wózek typowo biegowy?

Dołączył(a)
25 Marzec 2020
Postów
2
Część! Zastanawiam sie nad kupnem wózka, rodzę w lipcu. Chciałabym pozostać aktywna również po urodzeniu dziecka. Zastanawiam się nad kupnem wózka (moj wybór na razie padł na X-lander X-Move) jednak nie jest to wózek typowo biegowy, czy muszę mieć właśnie taki aby bezpiecznie biegać z dzieckiem?
 
reklama

Camilla93

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Marzec 2020
Postów
15
mam koleżankę, która biega. Miała wózek Thule, potem testowala X-Runa. Oba super, X-Run nawet tańszy, też spełnia normę dla biegaczy, ma odpowiednie funkcje, które są niezbędne w tego typu wózkach, koła pod odpowiednim kątem, i tak jak ewelkazz wspomniała hamulec czy dzwonek. Raczej nie biegałabym z tradycyjnym wózkiem:)
 
Do góry