reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy badania w ciąży są płatne??

Agnieszka18

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 642
Miasto
Bielsko - Biała

Zastanawiam sie czy badania dla ciężarówek są płatne, mam na myśli badania ogólne - jak przygotowywałam sie do ciąży to za wszystkie musiałam zapłacić,
Nie chodzi mi o USG, czy toxo, ale te zwyczajne
Robiłyście już??
 
reklama
Wydaje mi się, ze jesli pojdziesz ze skierowaniem do przychodni panstwowej to zrobią Ci za darmo, ale pewna nie jestem.
Ja mam takie badanie za darmo w ramach białej karty w Medicoverze (mam szczescie, ze jest to nasza firmowa opieka medyczna)
 
U mnie to jest tak - jak idzie się do lekarza prywatnie to za badania się płaci. Gdy leczy się w państwowej przychodni to oczywiście bezpłatnie, ale ja mam ten luksus :) że chodzę prywatnie do ginekologa, który jest z-cą ordynatora w tutejszym szpitalu i on na skierowaniu przybił pieczątkę nie z prywatnego gabinetu a szpitalna i mam badania gratis :)
 
Do góry