reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy beta hCG moze wyjść negatywna w 5 tyg ciąży?

Rozwiązania
0
Witam wszystkich ,
Mam regularne cykle miesiączkowe 28/30 dni. 01/08/20 miałam okres. Kolejny okres rozpoczął się 29/08 czyli regularnie i byly to 2 dni normalnego krwawienia, 3ciego dnia krwawienie było skąpe, poczym 2 dni bardzo delikatnego plamienia. Mam wrażenie że okres był mniejszy niż zazwyczaj jednak towarzyszyły mu skrzepy. Okres również poprzedzał dosyć mocny PMS. Od mniej więcej 3ciego dnia okresu towarzyszą mi ciągle nudnosci nadczo i po jedzeniu (nie dochodzi do wymiotów), wrażliwość na zapachy i smaki, czeste oddawanie moczu. Miałam też jeden dzień biegunki. Ciągle mi sie odbija, nie mam apetytu a nieustanne nudnosci sprawiają że nawet nie mam ochoty jeść. Objawy przypominają ciążowe w związku z tym w różnych odstępach czasowych wykonałam kilka różnych testów ciążowych o czułości 10 mIU, wykonane z porannego moczu, wszystkie negatywne, ostatni wykonany 10 września. Rowniez 10.09 (13 dni od skąpszego okresu) wykonałam badanie krwi bhCG i wyszło <0.1 czyli negatywne. Czy to może być ciąża, pomimo negatywnych testów domowych i z krwi. Z kalkulatora w internecie wyliczyłam ze teoretycznie byłby to 5/6 tydzien ciąży, czy to możliwe więc że badania z krwi i testy domowe wychodziłyby jako negatywne? Jesli to nie ciąża, nie mam pojęcia co mogłoby powodować takie nudnosci i wrażliwości na zapachy i smaki? Dodam że nigdy nie miałam problemów z układem pokarmowym. Mieszkam zagranicą i bardzo ciężko jest o wizytę u lekarza podczas pandemi. Wizyte u lekarza rodzinnego mam dopiero umówioną na za tydzień. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i porady. Pozdrawiam

reklama

Kwiatek01

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy test beta hcg z krwi przy nie regularnych mieisaczkoch zrobiona 11 dni po stosunku, a 9 dni po spóźniające się miesiączce jest wiarygodna?

Ostatnia edycja:
reklama

Majaa87

Aktywna w BB
Rozwiązania
1
Witam wszystkich ,
Mam regularne cykle miesiączkowe 28/30 dni. 01/08/20 miałam okres. Kolejny okres rozpoczął się 29/08 czyli regularnie i byly to 2 dni normalnego krwawienia, 3ciego dnia krwawienie było skąpe, poczym 2 dni bardzo delikatnego plamienia. Mam wrażenie że okres był mniejszy niż zazwyczaj jednak towarzyszyły mu skrzepy. Okres również poprzedzał dosyć mocny PMS. Od mniej więcej 3ciego dnia okresu towarzyszą mi ciągle nudnosci nadczo i po jedzeniu (nie dochodzi do wymiotów), wrażliwość na zapachy i smaki, czeste oddawanie moczu. Miałam też jeden dzień biegunki. Ciągle mi sie odbija, nie mam apetytu a nieustanne nudnosci sprawiają że nawet nie mam ochoty jeść. Objawy przypominają ciążowe w związku z tym w różnych odstępach czasowych wykonałam kilka różnych testów ciążowych o czułości 10 mIU, wykonane z porannego moczu, wszystkie negatywne, ostatni wykonany 10 września. Rowniez 10.09 (13 dni od skąpszego okresu) wykonałam badanie krwi bhCG i wyszło <0.1 czyli negatywne. Czy to może być ciąża, pomimo negatywnych testów domowych i z krwi. Z kalkulatora w internecie wyliczyłam ze teoretycznie byłby to 5/6 tydzien ciąży, czy to możliwe więc że badania z krwi i testy domowe wychodziłyby jako negatywne? Jesli to nie ciąża, nie mam pojęcia co mogłoby powodować takie nudnosci i wrażliwości na zapachy i smaki? Dodam że nigdy nie miałam problemów z układem pokarmowym. Mieszkam zagranicą i bardzo ciężko jest o wizytę u lekarza podczas pandemi. Wizyte u lekarza rodzinnego mam dopiero umówioną na za tydzień. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i porady. Pozdrawiam
Test beta z krwi potwierdza że nie jesteś w ciąży. Miesiączka nie zawsze musi wyglądać tak samo. Ja sama raz mam spokojną 5 dni A czasami "potop szwedzki" tydzień. A objawy o których pisałaś mogą być związane z czymś innym niż ciąża.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K beta w 10 i 11 dpo Potrzebuję porady 11
J Beta hcg Ciąża, poród, połóg 11
A co myslicie ? Potrzebuję porady 19
A Beta hcg - jaka byla u Was? Ciąża po poronieniu 21
N Czy beta HCG prawidłowe? Ciąża, poród, połóg 6
M Wyniki b hcg. Ciąża, poród, połóg 19
G Beta HCG - interpretacja wyniku Potrzebuję porady 6
Y Kiedy zrobić badanie Beta HCG Potrzebuję porady 17
Lilka2304 Beta hcg Potrzebuję porady 17
kam.123 Interpretacja wyniku beta hcg Potrzebuję porady 7
Ansta Beta hcg za niskie? Potrzebuję porady 5
Nataliaa97 Przyrost beta HCG i stężenie progesteronu Ciąża, poród, połóg 10
O Wynik beta hcg w 27 dc Potrzebuję porady 1
P Czy wyniki beta hcg sa juz wiarygodne Ciąża, poród, połóg 34
M Beta hcg Potrzebuję porady 2
Miharu1990 Beta HCG interpretacja Ciąża, poród, połóg 3
C Beta hcg Potrzebuję porady 19
kingulxx Pomocy- beta HCG Potrzebuję porady 12
magdaalena91 Wynik beta hcg Potrzebuję porady 4
A Testy owulacyjne Staramy się 1
D Niskie Beta HCG Staramy się 35
A Wynik beta hcg Potrzebuję porady 3
S Czy 11 dni po stosunku test beta hcg wyjdzie wiarygodnie Ciąża, poród, połóg 32
L Niskie wartosci BETA hcg Potrzebuję porady 12
F Blada kreseczka i niska beta hcg, brak objawów. Ciąża, poród, połóg 25
M Beta hcg w 39 dniu cyklu <2.3 Staramy się 5
L Zapytanie o beta hcg Staramy się 6
H Beta HCG Potrzebuję porady 10
M Beta hcg , A test Ciąża, poród, połóg 21
H Beta hcg Potrzebuję porady 35
C Niska beta hcg Staramy się 9
X Czy te wyniki beta hcg oznaczają wczesną ciążę? Ciąża, poród, połóg 7
L Testy ciążowe z moczu i beta HCG z krwi Staramy się 3
nattallia96 niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 6
K Beta HCG Potrzebuję porady 30