reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Beta hcg zbyt wolno przyrasta?

Wiktoria_W

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2019
Postów
20
Cześć dziewczyny,
miałam 2 ms temu ciaże biochemiczną. Teraz jestem w ciąży po raz kolejny... ale chyba noje wyniki nie zbyt pocieszające. Wizyta w lekarza za tydzeń. Ale chyba zwariuje do tego czasu...
Beta chyba zbyt wolno przyrasta....

ostatnia miesiączka - 8 wrzesnia
Owulacja - 22 lub 23 wrzesnia (20.09 był pęcherzyk owulacyjny w lewym jajniku. A w ponidzialek 23-go p. juz nie)

Badania:
4.10 ( 27 dzien cyklu) Beta - 9,8, Progesteron 13.3
7.10 ( 30 dzien cyklu) Beta 124
9.10 ( 32 dzien cyklu) Beta 326
11.10 (34 dzien cyklu) Beta 728 Progesteron 21.7
14.10 (37 dzien cyklu) Beta 1825 USG maly pęcherzyk ciązowy 0.35 cm
17.10 (40 dzien cyklu) Beta 3403

czym dalej tym Beta rosnie wolniej. Pomiedzy 14.10 a 17.10 ( 72 godziny) Beta nawet nie podwoila się :(
czy któs może tak miał? wiecie czy są szanse że to jednak się rozwinie?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny,
dziś zrobiłam i bete i też poszłam do lekarza.
Wynik badania beta 4641 (20 godzin temu była 3403) więc jeszcze wolniej przyrasta.
ALE
Na USG okazało sie ze pecherzyk podrósł do 8 cm ( 5 dni temu był 3cm) i coś malego widac w srodku ( powiekszyło się z 3 mm do 2,2 cm). Lekarż powiedział że wydaje jej się ze to coś pulsuje, ale nie może stwierdzić na 100% czy to zarodek czy ciałko żóltę. Zalecenie: mam przestać robić Bete i spokojnie odczekac jeszcze conajmniej tydzeń.

Dam znać w następny piątek jak to się potoczy.
Cześć dziewczyny,
miałam 2 ms temu ciaże biochemiczną. Teraz jestem w ciąży po raz kolejny... ale chyba noje wyniki nie zbyt pocieszające. Wizyta w lekarza za tydzeń. Ale chyba zwariuje do tego czasu...
Beta chyba zbyt wolno przyrasta....

ostatnia miesiączka - 8 wrzesnia
Owulacja - 22 lub 23 wrzesnia (20.09 był pęcherzyk owulacyjny w lewym jajniku. A w ponidzialek 23-go p. juz nie)

Badania:
4.10 ( 27 dzien cyklu) Beta - 9,8, Progesteron 13.3
7.10 ( 30 dzien cyklu) Beta 124
9.10 ( 32 dzien cyklu) Beta 326
11.10 (34 dzien cyklu) Beta 728 Progesteron 21.7
14.10 (37 dzien cyklu) Beta 1825 USG maly pęcherzyk ciązowy 0.35 cm
17.10 (40 dzien cyklu) Beta 3403

czym dalej tym Beta rosnie wolniej. Pomiedzy 14.10 a 17.10 ( 72 godziny) Beta nawet nie podwoila się :(
czy któs może tak miał? wiecie czy są szanse że to jednak się rozwinie?
Powtórz sobie jutro i będziesz mieć pewność. Bo na początku super przyrastala A później troszkę wolniej
 
Na necie są kalkulatory do sprawdzania hcg. Powpisuj swoje dane i może coś się rozjaśni. Beta zwalnia w jakimś przedziale. Nie pamiętam tylko w którym. Szczyt jest 12-13tc A potem już spada .
 
Na necie są kalkulatory do sprawdzania hcg. Powpisuj swoje dane i może coś się rozjaśni. Beta zwalnia w jakimś przedziale. Nie pamiętam tylko w którym. Szczyt jest 12-13tc A potem już spada .
to pomocne. Stosuje. ale wlasnie z powodu tego kalkulatora i zmartwiłam się :) ostatny wynik pokazał że Beta przyrasta poniżej normy.... jestem w 6 dnui 6-go tygodnia... chyba nie powinna jeszcze zwalniac :(
 
chyba tak zrobie, Mam już dość pokute rączki, ale przynajmniej będę wiedziała w którą stronę to idzie...
Ja już bym nie robiła bety. Przy Twojej wartości już powinno być widać ładny pecherzyk. Leć szybko obojętnie do jakiego lekarza, byle usg zrobił. Będziesz spokojniejsza. Takie ciągle nadanie bety nie ma sensu. Zwariujesz kobieto. Trzymam kciuki:) daj znać
 
reklama
reklama
Do góry