reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy beta może się zmienić?

Tysiek991

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
139
Zrobiłam dziś bete, która wyniosła 1.2. Jestem 5 dni przed okresem. Czy warto powtórzyć bete? Przyznam, że jestem już trochę załamana.
 
reklama
Możesz pokazać zdjęcie wyniku? Ważne czy są przy wyniku znaki typu "<"
Dlaczego w ogóle robiłaś betę 5 dni przed @?
Ja zrobiłam 2 dni przed terminem @ i miałam tylko 26.

Nic straconego u Ciebie, ale musisz powściągnąć emocje i podejść do tego z głową :)
 
To zależy kiedy masz owulację i w jakim czasie doszło do implantacji zarodka (6-12 dni od zapłodnienia). Jak widzisz mogą być spore różnice czasowe. Jeżeli masz późną owulację, a zagnieżdżenie miało miejsce np. po 12 dniach to bHCG może jeszcze nie być we krwi. Swoją drogą nie polecam wykonywania żadnych testów na 5 dni przed miesiączką, nawet bHCG. Niczego to nie wnosi, a sieje zamęt. Radzę poczekać co najmniej do dnia spodziewanej miesiączki. Trzymam kciuki i powodzenia :)
 
@Tysiek991 I nie ma pewności, że okres pojawi się w tym cyklu za 5 dni. Jeśli nie miałaś wykonanego monitoringu, to niepotrzebnie wydałaś pieniądze. Zrób test (choćby sikany) jak okres za 5 dni się nie pojawi.
 
Mam 28 dniowe cykle ale ostatnią owulacje miałam w 16dc. Sprawdzam testami.
Wiem, że nie powinnam tak wcześnie sprawdzać ale juz nie wytrzymałam.
W wyniku bylo samo 1.2 bez <
Już próbujemy prawie rok i ta niecierpliwość już mnie dobija
Od kilku dni mam straszne bóle głowy. Dziwne uczucie w podbrzuszu jakby laskotanie. Kreci mi się w głowie. W ogóle dziwnie sie czuje.
 
Mam 28 dniowe cykle ale ostatnią owulacje miałam w 16dc. Sprawdzam testami.
Wiem, że nie powinnam tak wcześnie sprawdzać ale juz nie wytrzymałam.
W wyniku bylo samo 1.2 bez Już próbujemy prawie rok i ta niecierpliwość już mnie dobija
Od kilku dni mam straszne bóle głowy. Dziwne uczucie w podbrzuszu jakby laskotanie. Kreci mi się w głowie. W ogóle dziwnie sie czuje.

Wiem, że wiele kobiet twierdzi że czują objawy ciąży od dnia zapłodnienia.
Oczywiście u niektórych z nich wyjdzie ciąża, ale jak poczytasz fora staraczkowe to zobaczysz ile kobiet ma objawy, a ciąży brak. 50% szans że się trafi. ;)

Długie starania mogą być frustrujące, ale pewnie już nie raz napalałaś się niepotrzebnie.

Wiem, łatwo powiedzieć, ale:
Oczyść głowę. Podejdź do tego na zimno. Zapomnij o objawach które miałaś (to mogło być lekkie przeziębienie).

Daj się zaskoczyć jeśli to ciąża. :)
 
reklama
Robilismy podstawowe badania i planujemy zbadać nasienie. Mój partner niestety przebywa za granicą, widujemy sie kiedy możemy ale to nie jest łatwe.
Miesiąc temu miałam robione usg dopochwowe podczas owulacji, a raczej kilka dni przed. Moja gin powiedziała, ze jest dużo jajeczek ale są małe i że jeden jajnik ma cechy policystyczne ale jeszcze nim nie jest.
Od miesiaca biorę miositogyn gt.
Właśnie będąc w toalecie zobaczylam brazowawe plamki na bieliźnie. Już mam zle przeczucia. Zwykle takie plamienie zwiastuje u mnie okres.
 
reklama
Ja 5.11 robilam badania z krewi wiec z przeczucia poprosilam jeszcze o bete. Wynik 2.30. Natomiast 8.11 zrobilam test ciazowy i wyszedl cien. Na becie 44... Roznica 4 dni praktycznie a jednak ma znaczenie. Zatem rowniez jestem za tym aby wczesniej nie robic badan krwi bo jak widac, nigdy nie masz pewnosci kiedy doszlo do implantacji zarodka i hormon jest wykrywany we krwi.
 
Do góry