reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bezsenność w ciąży zostaje po porodzie?

A powiedz jeszcze, jak to się stało, że nagle ci przeszło to nakręcanie się? Ja już coraz lepiej nad tym panuję, sen też znacznie się poprawił, ale wiem z doświadczenia, że trudno jest całkiem przestać o tym myśleć.
Byłam na jednej wizycie u psychologa i w sumie nie powiedziała mi nic więcej niż wiedziałam 😅
U mnie ogólnie ta bezsenność zaczęła się po chorobie jak miałam zarkanh nos i w nocy nie mogłam oddychać jak leżałam. Później chyba po prostu się przejmowałam ciążą, itd. Bardzo mi pomogły rozmowy z mężem i przeanalizowanie tego wszystkiego. Nawet nie konkretnie bezsenności, tylko całej sytuacji związanej z ciążą, jak to będzie po porodzie, itd.
Z kolei męża kefi żona zaczęła cierpieć na bezsenność, jak jej wynik pappa wskazał ryzyko zd 1:1000. Po prostu ze stresu, bo już była przekonana, że dziecko urodzi się chore,wiec naprawdę bardzo dużo rzeczy siedzi w głowie. Ale jak się to u niej skończyło nie wiem.
 
reklama
Do góry