reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bierzecie udział w konkursach?

reklama
Ja to zdecydowanie wolę takie konkursy, gdzie mogę wybrać nagrodę, dostaję kasę, rabat, czy coś takiego. Powiem tak, zgadza się, że żeby wygrać, trzeba grać. Ale ja wygrałam na przykład aparat foto. Super, ale akurat miałam w domu już lepszy. Poza tym mam chyba ze trzy takie same książki.
To jest kwestia, mi się wydaje, konsekwencji w wysyłaniu smsów, opakowań, haseł z krzyżówek itd
Ale za wycieczkę do Rzymu bym się nie obraziła :)
 
Ja też bym się nie obraziła za wycieczkę do Rzymu ;) Ale jeszcze mneij by mi przeszkadzała do Paryża na przykład.
Mi się trochę głupio przyznać, ale jak teraz od jakiegoś czasu siedzę w domu, mam nadzieję, że nie na długo, to zaczęłam się na konkursy nakręcać. A raczej koleżanka zaczęła mnie namawiać na różne takie. Po prostu wymieniamy się info, jak któraś z nas coś znajdzie. To strasznei do mnie nie podobne, ale spodobało mi się to :)
Już mam książkę kucharską :) Bardzo ładna :) Może się w końcu podszkolę.
Najnowsze nasze znalezisko konkursowe: Smyk
Właśnie ta moja znajoma tam już pisała.
 
A ja właśnie zamierzam wysłać te kody do Jelpa. Tylko mam pytanie... Tam trzeba wysłać kody o wartości 4 punktów, czyli np. z 4 kg. proszku, albo łączone z płynem. Dla mnie jest to w miarę łatwe... ale skąd oni będą wiedzieli z jakiego to opakowania? Mam wysłać też napis z kilogramami/ litrami, czy ta informacja jest zawarta w kodzie kreskowym? Jeśli ktoś wie - będę wdzięczna za pomoc.
 
Kiedyś w tvp2 w ktoryms teleturnieju był facet, który opowiadał że żyje tylko z konkursow, ale pojawil się problem bo telewizje wprowadzały okres karencji między braniem udziałów w teleturniejach i musiał czekać. Są też strony w @ tylko o konkursach np. www.e-konkursy.pl . Ja ostatnio wygrałam termometr i zawieszkę do telefonu na www.homeopatiaok.pl , a w carrefourze bon na 50 zł !

Ciekawa sprawa z tymi ludźmi żyjącymi z teleturniejów :-) Ja sama znam jedną osobę, która z tego żyła, sąsiadka - jej mąż był fizjoterapeutą, a ona nie pracowała, tylko wciąż się dokształcała i żyła z pieniędzy z wygranych w "Wielkiej Grze". Niestety, już zdjęli ten program... A tak go lubiłam :dry:
 
Fajnie, jak dla mnie to super! Raz udało mi się wygrać super mikser jak wysłalam Hasło z krzyrzówki, ale zepsuł się szybko... na szczęcie muj Męrzulek kupił mi szybciutko drugi ladny.
 
reklama
A ja właśnie zauważyłam, że w tym artykule jest o konkursie, co mówiła milkaa! Piszą, że można wygrać rabat. Jak dla mnie bomba
 
Do góry