reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bierzecie udział w konkursach?

reklama
Kantadeska.....odpowiadajac na Twoje pytanie.....wysyłasz same kody bez pojemności, im to wystarcza, bo ja już tak wysyłałam.... zapewne mają jakieś czytniki do rozszyfrowywania kodów kreskowych. Ja raz wysłałam kody z 1-ego proszku 2,4 kg i 1-ego płynu 2l , a drugim razem kody z 2-óch proszków 2,4kg. Ważne, abyś miała te 4 punkty, a 1 punkt to 1kg proszku lub 1l płynu. :tak:
 
Cos podobnego. Jakim trzeba leniem byc zeby zyc w ten sposob. Nie rozumiem dlaczego podobaja wam sie ci ludzie.
Ale tutaj nikt się nie podnieca tymi ludzmi :sorry2:
Zresztą jak pisze autor w każdym z nas jest taki gracz.Bo nie sądze,że nie zaglądasz pod zakrętke coca coli jak już ją kupisz.

Wątek powstał z pytaniem "Czy bierzecie udział w konkursach" i tyle.
A nie wierze,że jak wygrasz coś w konkursie wyrzucisz nagrode do kosza.
Moja rada:
Jeśli nie interesuje Cię wątek to omijaj go szerokim łukiem ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
w ubiegłym roku, akurat na mikołaja wygrałam mojej córeczce (miała wtedy 4 miesiące) płytę z kołysankami MiniMini. Konkurs był na jakiejś stronie poświęconej dzieciom i należało napisać kilka słów za co cenisz kołysanki. Udało mi się, a Julka uwielbia słuchać tych piosenek zarówno w dzień jak i przed zaśnięciem w nocy. Warto, grać, ale i szczęście potrzebne. ;-)
 
Znowu mam pytanie związane z konkursem Jelpa. ;-)Czy te kody mogą być z proszku kupionego za granicą? Czy tylko w Polsce? Wprawdzie do listopada, kiedy kończy się konkurs, to pewnie opróżnię jeszcze niejedno opakowanie, zwłaszcza teraz przy dwóch brzdącach, ale... Będę wdzięczna za odpowiedź:-)
 
Swego czasu tak się zapaliłam, by wziąć udział w tym Jelp-owskim konkursie, że nawycinałam kodów i... położyłam na półkę. Dziś je znalazłam i tak się zastanawiam, czy jest sens je jeszcze wysyłać.. Konkurs kończy się 30 listopada, większość nagród rozdana. A na główną to chyba nie mam szans... Weszłam na ich stronę (:: Jelp :: hipoalergiczny proszek do prania odzieży niemowlęcej, alergików oraz osób o wrażliwej skórze) i patrzę... a tyle kobiet dostało nagrody. Niestety nie ja... I znowu będę narzekać, że nigdy nic nie wygrałam. Jak się nie gra, to i się nie wygrywa... Ot, i cała filozofia...
 
Do góry