reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bierzecie udział w konkursach?

mamajasia

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
91
Jak uważacie, czy w konkursach organizowanych przez różne firmy można coś faktycznie wygrać? Zwykle polega to na wycinaniu pewnych znaków z opakowań produktów konkursowych i wysyła się do producenta. Kilka razy brałam udział i nic nie wygrałam :-(- czy to zwykły brak szczęścia czy konkursy to zwykły "pic na wodę" i de facto nagrody rozpływają się nie wiadomo gdzie:unsure:? Ostatnio w sklepie zauważyłam konkurs na proszki Jelp'a, a skoro używam tego proszku już od 3 lat w ogromnych ilościach ( wtedy właśnie urodził się Jasiek i po roku Staś) więc może tym razem spróbuję......Kuszące są nagrody ( firmowe zabawki, mebelki dla dziecka, krzesełka do karmienia, chyba jakaś wycieczka i wiele innych). Hmm......:hmm:.
 
reklama
Ja tez raczej nigdy nie miałam szczęścia w konkursach... Zresztą aż tak często w nich nie brałam udziału. Za to moja przyjaciółka wygrała kiedyś wycieczkę do Rzymu. Ot tak, po prostu tydzień w Rzymie... Tego jej zazdrościłam dosyć długo.
Też ostatnio słyszałam coś o konkursie Jelpa, ale nie znam szczegółów. Mamajasia, jeśli znasz jakieś szczegóły, to napisz... A ta wycieczka??? Tylko nie mów, że do Rzymu, bo jeszcze odbiorę to za jakiś znak??? A przesądna to ja raczej nie jestem...
 
A ja przez przypadek trafiłam na ten temacik ale mogę troszkę napisać. Ja wygrałam aparat fotograficzny w konkursie czekolady, i takie drobnoski jak kubki, torebki, książki. Znajomi wygrali samochód w konkursie Echa Dnia, a rodzina kumpla stale bierze udział w konkursach i nagród maja pełno, takich drobych ale trafił się i sprzęt AGT, RTV ale wycieczki to chyba niestety żadnej im się nie udało wygrać.
 
Myślę, że żeby wygrać trzeba grać.
Moja koleżanka bardzo często wygrywała różne rzeczy bardziej lub mniej wartościowe.
Mnie natomiast nigdy nic nie udało się wygrać ale z prostego powodu - nigdy nie brałam udziału w żadnym konkursie!
 
Kantadeska, nagrody są kuszące szczególnie wycieczka dla 4-ech osób.....i chyba do Rzymu :tak:, bo zapamiętałam z plakatu widok Coloseum. Są też krzesełka do karmienia, mebelki do pokoju dziecięcego i zabawki. Trzeba tylko wycinać kody kreskowe z proszku lub płynu Jelp i wysłać. Ja już mam kilka kodów, bo proszek Jelp uzywam od paru lat, spróbuję coś wygrać....ha...ha. Właśnie znalazłam stronę internetową Jelp'a i tam jest informacja o konkursie, Konkurs JELP, więc szczegóły też muszę przestudiować aby czegoś nie przegapić.:-)
 
Dzięki mamajasia:) Byłam na tej stronie Jelpa i rzeczywiście jest tam mowa o Rzymie:) Ale się uśmiałam... :laugh2:Rzym jest cudowny i proszę, może na wyciągnięcie ręki...;-) Chyba spróbuję swoich sił, ale... ciekawe jak tam z terminami, bo przecież we wrześniu już nas będzie czworo, do tego dwoje całkiem małych:happy2:. Gdyby tak za kilka lat... Ale konkurs polecam! Przydadzą sie inne rzeczy...
 
Kiedyś w tvp2 w ktoryms teleturnieju był facet, który opowiadał że żyje tylko z konkursow, ale pojawil się problem bo telewizje wprowadzały okres karencji między braniem udziałów w teleturniejach i musiał czekać. Są też strony w @ tylko o konkursach np. www.e-konkursy.pl . Ja ostatnio wygrałam termometr i zawieszkę do telefonu na www.homeopatiaok.pl , a w carrefourze bon na 50 zł !
 
Ja tu się jeszcze zastanawiam nad sensem brania udziału w różnego rodzaju konkursach... a moja sąsiadka wygrywa nagrody!!! Właśnie dostała krzesełko do karmienia dla swej Rozalki (chyba z Voxa). A to wszystko dlatego, że pierze w Jelpie - jak mi zakomunikowała... Idę i ja wycinać kody...
 
Ja również czekam na swoje szczęście...wysłałyśmy niedawno kody, ja i koleżanka, więc pewnie trochę za wcześnie, aby na cokolwiek już czekać;-). Ale jednak ktoś wygrywa......., może niekoniecznie krzesełko do karmienia, bo moje łobuziaki nie wysiedziałyby tam ani chwili, ale ucieszyłabym się na kosmetyki Bubchen, bo bardzo je lubimy czy książeczki dla 3-letniego Jasia.;-)
 
reklama
Właśnie wczoraj otrzymałam już drugą partię książeczek wygranych w konkursie Jelpa. Jeżeli coś wygrałyście, to może macie ochotę się ze mną wymienić? Byłabym bardzo zainteresowana kosmetykami Bubchen.....:-)
 
Do góry