reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy blada kreska na tescie owulacyjnyn przed okresem moze ozmaczac ciaze ?

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2021
Postów
7
czy blada kreska na tescie owulacyjnyn przed okresem moze oznaczać ciaze ? dziewczyny 12 dnia cyklu wyszkmedl mi pozytywny test owulacyjny . wspolzylismy . dzisiaj 4 dni przed okresem pojawiła się blada kreska na tescie owulacyjnyn jednak jest bardzo widoczna . dodam że okresy mam regularne. czy to może ozmaczac ciaze?
 
reklama
Test owulacyjny stwierdza jak mówi nazwa owulacje (nawet nie dokładnie) bo to jest tzw pik hormonu lh. Od sprawdzania ciazy są testy ciążowe
 
I po raz kolejny nie.

Ciążę co najwyżej sugerować może test CIĄŻOWY.

Ciągle mnie to zastanawia, po co robić testy owu zamiast ciążowych?
 
Wydaje mi się, że pisze na opakowaniu, że jest to test owulacyjny a nie ciążowy, także nie wymaga to chyba jakiegoś większego tłumaczenia.
 
czy blada kreska na tescie owulacyjnyn przed okresem moze oznaczać ciaze ? dziewczyny 12 dnia cyklu wyszkmedl mi pozytywny test owulacyjny . wspolzylismy . dzisiaj 4 dni przed okresem pojawiła się blada kreska na tescie owulacyjnyn jednak jest bardzo widoczna . dodam że okresy mam regularne. czy to może ozmaczac ciaze?
Nie.
Ale Tak. test ovu moze wyłapać tez bhcg co w polaczeniu z lh da ciemniejszy odcien kreski ale prawdą jest ze lh wzrasta przed okresem zapoczatkowujac nowy cykl.. A jak wysoko to juz zalezy od danej osoby także wiele osób robiło sobie nadzieje dosc ciemna kreska testowa a tak naprawdę byla gmto zapowiedz okresu.
Muaialabys sie obserwować dosc dkugo co do testów owu i przed okresem aby miec jakieś odniesienie ale gra nie warta swieczki ;) same nerwy bo samo stezenie moczu ma na to tez wpływ
 
reklama
reklama
Do góry