reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża jest możliwa w tym przypadku?

reklama
To niech sobie podwiaze, skoro prezerwatywa be, a dzieci nie chce

Rozmawialiśmy na ten temat. W koło powtarza tylko, że zna swój organizm i że zdąży... Nie dociera do niego, że plemniki mogą być w cewce moczowej po poprzednim wytrysku.

No nic, dziękuję za wszystkie Wasze słowa otuchy, mam nadzieję, że jutro już będzie wynik.
 
Popieram, że nie trzeba czuć się winna, że nie chce się dzieci. Ale nie można z góry zakładać,że się ich nie pokocha.. Ja osobiście znam 3 dziewczyny, które wpadły i były w rozpaczy, a teraz.. Wspaniale matki, zdroworozsadkowe, ale cudownie dbajace o swoje brzdace.
Myślę, że każda kobieta ma w sobie "gen mamy", ale nie każda potrafi go odkryc.
Nieładnie,że Twoja mama wypomina Ci takie rzeczy...
Jakby co- dasz sobie rade:)
Ale nie tym razem!
Ale stosunek przerywany rzeczywiście jest niepewny..:/
Rozmawialiśmy na ten temat. W koło powtarza tylko, że zna swój organizm i że zdąży... Nie dociera do niego, że plemniki mogą być w cewce moczowej po poprzednim wytrysku.

No nic, dziękuję za wszystkie Wasze słowa otuchy, mam nadzieję, że jutro już będzie wynik.
 
Beta po takim czasie będzie wiarygodna, więc dla własnego spokoju zrób badanie.
Z facetem nie musisz się rozstawać, ale postaw sprawę jasno - absolutnie żadnego stosunku przerywanego, bo to żadne zabezpieczenie i choćby nie wiem jak się zarzekał, że zna siebie, że zdąży, że panikujesz - NIE I JUŻ.
Zwłaszcza, że nie chcecie mieć dzieci.
Na stosunek przerywany to sobie mogą pozwolić ludzie z podejściem "jak się trafi, to się świat nie zawali", a nie ktoś, kto dzieci absolutnie nie chce mieć (jak ja :D ).
 
Mam nadzieję, że beta będzie wiarygodna ale naczytałam się na forach, że czasami kobietom do 2 msc wychodziła beta ujemna.
W razie wątpliwości napiszę co i jak :)
 
Dziękuję :) Ciągle zadaję sobie to pytanie czy byłabym w stanie pokochać moje dziecko? Moja mama nie była zła, zawsze pomagała mi w moich problemach, starała się żeby wszystko było jak najlepiej, jednak dawało się odczuć, że być może miała żal o to że musiała poświęcić na moje wychowanie parę ładnych lat życia.
Nie wiem co bym zrobiła gdyby okazało się, że jestem w ciąży, czy to teraz czy w przyszłości.
Boję się, że ten instynkt u mnie już nie przyjdzie bo nie jestem nastolatką a raczej bliżej mi do trzydziestki.
Myślę, że byłabyś w stanie, zawsze miałam takie podejście jak ty, a teraz kocham swoje nieplanowane dziecko. No może nie zawsze. [emoji6] Nie wtedy, jak ryczy o nie wiadomo co. [emoji6] I nawet nie wpadłam w rozpacz, jak się dowiedziałam.
Dużo też robią hormony, wiesz, poród naturalny, karmienie, ale nie tylko. Także bliskość, rozbrajającą niewinność. Jego całkowita zależność od ciebie. To nie jest tak, że jak patrzysz na cudze dzieci i nic nie czujesz, to nie poczujesz do swojego. Nie chodzi nawet o geny, ale o to, że wiesz, że to od ciebie zależy jego przeżycie i że tak bardzo cię potrzebuje. Żeby mieć pełny brzuch i spokojną głowę.
Tylko ja miałam u boku faceta, który bardzo dziecko chciał. Im już hormony tak nie pomagają.
 
reklama
Hej. Beta <0,100 czyli ujemna. Ginekolog mówi, że raczej jest wiarygodna, że tabletka mogła mi poprzestawiać cykle. Jeśli miesiączka nie wystąpi do końca tygodnia to mogę dla swojego spokoju powtórzyć badanie.
Jednak chyba nie mam się czego bać? :)
 
Do góry