reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Czy ciąża może być młodsza o 9/10 dni niż wynika z obliczeń?

Fado123

Fanka BB :)
Ja owu miałam w 31 dniu cyklu teraz mam 43 dzień cyklu beta 2 dni temu wynosiła 26. Kiedy iść do gina? Nie chce pójść za wcześnie. Myślicie że za 2 tyg będzie ok czy jednak zbyt wcześnie? Dodam że mój ostatni cykl po poronieniu to 46 dni
2 tyg powinno być coś widać ,ale powtórzyłabym bete po 48 godz

reklama

ewelina_1989

Zaangażowana w BB
Ja też mam rozbieżność około 10 dni. Po prostu z góry obliczenia założone są na cykle 28 dniowe a u mnie one trwały około 34 dni plus przesunięta owulacja. Ja też bym jeszcze raz zrobiła betę żeby sprawdzić czy przrasta

kygo

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Baaaardzo często się zdarza. Uważaj tylko na wskazania lekarza, bo niestety ale jak się wkręcisz z jakieś porad i informacje z neta to nie będzie dobrze.

Hej, ja też miałam ciążę młodszą o tydzień i z tego co mi wiadomo to bardzo częste zjawisko:-) nie zamartwiaj się, bo na pewno wszystko jest ok, a jedyną rzeczą jakiej teraz potrzebujesz to spokojna głowa i duuuży luz:-)
Ja wczoraj byłam pierwszy raz na usg 6 tydzień i 1 dzień ciąży ale lekarz powiedział że pęcherzyk jest za mały mniejszy wg niego o jakiś tydz albo ciąża nie rozwija się prawidłowo. Następna wizytę m dop z 5 dni i umieram z niepokoju. Piersi już nie bolą tak jak wcześniej ale nie miałam żadnego krwawienia.

Cześć, mam pytanie: zaczęłam wczoraj plamić i trochę z mężem się przestraszyliśmy. Pojechaliśmy na Izbę i gin powiedziała, że wg miesiączki powinien to być 6 + 1 Tc. Pęcherzyk ciążowy jest, ale nie widziała ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka. Lekarka powiedziała, że ciąża może być po prostu młodsza. Czy któraś z was miała taką sytuację?

monika1708

Cześć, mam pytanie: zaczęłam wczoraj plamić i trochę z mężem się przestraszyliśmy. Pojechaliśmy na Izbę i gin powiedziała, że wg miesiączki powinien to być 6 + 1 Tc. Pęcherzyk ciążowy jest, ale nie widziała ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka. Lekarka powiedziała, że ciąża może być po prostu młodsza. Czy któraś z was miała taką sytuację?
Mogła się owulacja przesunąć.. wtedy ciążą będzie młodsza [emoji1745]

reklama

frez.ja1987

Owulacja mogła się jak najbardziej przesunąć i wtedy ciąża będzie młodsza. Jeżeli cię to martwi, zrób betę z krwi w tym samym laboratorium w odstępie 48h. Jeżeli przyrosty będzie ok, to ja bym się nie martwiła 🙂

Do góry