reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża w moim przypadku jest możliwa?

Dołączył(a)
31 Marzec 2017
Postów
4
Cześć dziewczyny :) Znalazłam to forum w trakcie poszukiwań na nurtujące mnie pytanie. Otóż pierwszy raz w życiu uprawiałam z chłopakiem petting. Wszystko było ok, do teraz. Zaczęłam się trochę stresować, ponieważ 2 tygodnie temu mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, chociaż w to wątpię, ale po prostu potrzebuję ukojenia nerwów. Możliwe, że chłopak dotknął penisa, na którym mógł być preejakulat, po czym pieścił mnie, ale nie wkładał palców do pochwy. No i problem w tym, że miałam wtedy dni płodne. Za 3/4 dni powinnam dostać miesiączkę. Pobolewa mnie brzuch i piersi. Jednak zauważyłam jakby otoczka sutków lekko pociemniała, ale może już schizuję. Czy w moim przypadku, gdyby chłopak miał ten preejakulat na ręcę mogło dojść do zapłodnienia? Nie było wytrysku, penetracji itd
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Znalazłam to forum w trakcie poszukiwań na nurtujące mnie pytanie. Otóż pierwszy raz w życiu uprawiałam z chłopakiem petting. Wszystko było ok, do teraz. Zaczęłam się trochę stresować, ponieważ 2 tygodnie temu mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, chociaż w to wątpię, ale po prostu potrzebuję ukojenia nerwów. Możliwe, że chłopak dotknął penisa, na którym mógł być preejakulat, po czym pieścił mnie, ale nie wkładał palców do pochwy. No i problem w tym, że miałam wtedy dni płodne. Za 3/4 dni powinnam dostać miesiączkę. Pobolewa mnie brzuch i piersi. Jednak zauważyłam jakby otoczka sutków lekko pociemniała, ale może już schizuję. Czy w moim przypadku, gdyby chłopak miał ten preejakulat na ręcę mogło dojść do zapłodnienia? Nie było wytrysku, penetracji itd
Już Ci otoczka pociemniała ? Najszybsze objawy ciąży EVER.
Głęboki wdech i czekasz na okres ...w ciąży nie jesteś.
 
reklama
Jakby zajście w ciążę możliwe byłoby w taki sposób to w tym momencie liczba szczęśliwych mam wzrosła by o miliardy albo i setki miliardów na całym świecie...
 
reklama
Do góry