reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ciąża w moim przypadku jest możliwa?

Dołączył(a)
31 Marzec 2017
Postów
4
Cześć dziewczyny :) Znalazłam to forum w trakcie poszukiwań na nurtujące mnie pytanie. Otóż pierwszy raz w życiu uprawiałam z chłopakiem petting. Wszystko było ok, do teraz. Zaczęłam się trochę stresować, ponieważ 2 tygodnie temu mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, chociaż w to wątpię, ale po prostu potrzebuję ukojenia nerwów. Możliwe, że chłopak dotknął penisa, na którym mógł być preejakulat, po czym pieścił mnie, ale nie wkładał palców do pochwy. No i problem w tym, że miałam wtedy dni płodne. Za 3/4 dni powinnam dostać miesiączkę. Pobolewa mnie brzuch i piersi. Jednak zauważyłam jakby otoczka sutków lekko pociemniała, ale może już schizuję. Czy w moim przypadku, gdyby chłopak miał ten preejakulat na ręcę mogło dojść do zapłodnienia? Nie było wytrysku, penetracji itd
 
reklama
reklama
Nie rozumiem współczesnej młodzieży do której się zaliczam... mam dwadzieścia siedem lat... w sumie chyba nie bardzo... ale mniejsza z tym... za moich czasów najpierw na temat antykoncepcji tego na czym polega zapłodnienie itp. Dowiadywalismy się ze szkoły... od starszych koleżanek i rodzeństwa bo jeśli chodzi o moich rodziców to od zawsze był temat tabu... w wieku 17 lat gdy rozpoczęłam współżycie z moim mężem obecnym... ja i on wiedzieliśmy wszystko w tym temacie co wiemy w tej chwili jak robić i co robić żeby nie było dzidzi ... obecnie jest tyle źródeł informacji na ten temat... bezproblemowy dostęp do netu mnóstwo nowych wygodniejszych metod antykoncepcji bardziej popularnych ... a mimo to co chwile zdążają sie takie posty jak ten... ciężka sprawa...
 
Dziewczyny, bo teraz nie wiem o co chodzi. Wieczorem zaczął boleć mnie brzuch i zaczęłam plamić, uznałam to za początek okresu. Po godzinie przestało boleć(nie brałam leków) i ten śluz z krwią dalej tak samo. Nic się nie rozkręciło i nic nie boli. Co może być tego przyczyną...
 
reklama
Do góry