reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy czeste inhalacje sterydami nie sa szkodliwe?

Katga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2015
Postów
155
Ja wiem, ze co maja powiedziec rodzice dzieci chorych na astme, moja kolezanka musi swojemu synowi przez cale lato robic inhalacje z Pulmicortu, bo tak sie dusi (straszne uczulenie na pylki), ja sie troche bronilam przed tymi inhalacjami, nie chcialam ich robic zbyt czesto, ale tylko one nas ratuja:sad: zadne syropki nie pomagaja, mukolitykow brac nie moze, bo za kazdym razem ladowal w szpitalu tak sie dusil, kaszel z mokrego zamienial mu sie w suchy, duszacy, stwierdxona nadwrazliwosc na mukolityki woec odpadaja. Jak ma suchy kaszel to syropy na suchy kaszel w ogole jakby nie dzialaly, zero poprawy. No i zostaja tylko te inhalacje. W kolko tylko zapalenia oskrzeli, bo nawet zapalenie gardla konczy sie zapaleniem oskrzeli. Jest alergikiem i dodatkowo ma przerosniety 3 migdal, przewidywany termin zabiegu: rok-poltora. A mi ju rece opadaja. Poszedl do pierwszej klasy i juz 3 raz jest chory, dopiero co skonczyl brac antybiotyk i inhalacje na zapalenie oskrzeli, a juz znowu chory, tym razem jakis wirus. 40 stopni goraczki, bardzo brzydkie gardlo i duszacy, suchy kaszel. Oczywiscie sytopy na kaszel nie pomagaja, po inhalacjach sama sola jeszcze mu sie nasililo wiec co mam podawac? Nebbud. Tydzien temu skonczylam podawac i na nowo musze zaczac.
 
reklama
Do góry