reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy da sie uratowac ciaze

Dołączył(a)
19 Listopad 2016
Postów
4
czesc dziewczyny bylam u lekarza 3 dni temu . wyszlo ze jestem w 5 tygodniu . nie widziala jeszcze bicia serca . gdy wrocilam do domu czulam sie rewelacyjnie ale gdy sie przebieralam bez zadnych skurczy boli brzucha wylecialy ze mnie 3 duze krople krwi . jestem na podtrzymaniu bo poprzednia ciaze poronilam . dodam ze mam synka . po zaaplikowaniu czopka sluz zmienilam sie na bardzo ciemny potem czarny a teraz od 2 dni nic nie mam. wizyte mam w czwartek u lekarza . narazie mam lezec i brac dalej leki . co o tym myslicie . nie mialalam zadnych boli skrzepow kompletnie nic i dalej sie dobrze czuje
 
reklama
5 tydzień to jeszcze bardzo wcześnie i na usg lekarz może nie być w stanie dostrzec nieprawidłowości. U mnie w 5 tygodniu był tylko pecherzyk 4mm. Musisz uzbroić się w cierpliwość, za ok tydzień powinno pojawić się już serduszko. A wtedy będzie wiadomo czy wszystko ok:) z tego co sie orientuje takie plamienia zdarzają się w terminie w którym powinna wystąpić @ więc głową do góry i bądź dobrej myśli :)
 
dziekuje za pocieszenie dziewczyny . staram sie byc dobrej mysli . zrobilam wszystko co moglam . teraz tylko czekanie .mam nadzieje ze bedzie ok
 
Będzie dobrze. Na 5 tc to jest bardzo wcześnie, ja widziałam na usg pecherzyk i nigdy nie zastanawialam sie czy bedzie dobrze, musi byc dobrze:tak:ja bodajże w 15 tc miałam konkretne plemienia a mąż jak się dowiedział to bardziej panikowal jak ja:biggrin2:jak tylko zadzwoniłam ze łzami w oczach (choc lekarz mnie uspokoil)ze coś się dzieje to z przyczepka jak wracał do domu samochodem to skakala na prawo i lewo nie patrzył jak jedzie. Oczywiście bocznymi drogami:laugh2:z dala było słychać huk podskakujacej przyczepy :biggrin2:
 
reklama
hahahah biedny . tacy juz nasi tatusiowe . po moim poscie pare dni puzniej poszlam do lekarza pecherzyk dalej jest natomiast okazalo sie ze mam skrzep krwi niedaleko niego wielkosci centymetra . dalej jestem na podtrzymaniu u mam sie zglosic za tydzien . z tad to plammienie i krew . narazie wszystko sie uspokoilo . zobaczymy w niedziele co lekarka powie
 
Do góry