reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy dalej nie wykluczać ciąży?

Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
9
Dzień dobry mój poprzedni wpis usunął się może ja coś źle kliknełam nie ważne. W dalszym ciągu mam mdłości bóle piersi ból jajników od dwóch dni powinnam mieć okres ale nic. Czuję że coś ze mnie leci ale nie ma ani śladu krwi. Robiłam test ciążowy 16.01. ale był negatywny jeżeli chodzi o betę poczytałam trochę i stwierdziłam że będzie najlepiej zaczekać jeszcze ok tygodnia i wtedy pójść na test jeżeli miesiączki dalej nie będzie. Moja sytuacja uprawiałam seks bez zabezpieczenia w dokładnie trzeci dzień płodny. Dwa dni po stosunku miałam krwawienie zabarwienia brązowego po ok tygodniu od stosunku zaczęły się mdłości były lekkie ale teraz jest coraz gorzej. Mam wahania nastroju wczoraj w jednej chwilę się śmiałam później zaczęłam płakać ahh sama nie wiem co się dzieje. Jest też możliwość że cykl mógł się rozregulować przez to że był to mój pierwszy raz ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co wyczytałam to jesteś dwa dni po terminie. Ja w terminie spodziewanej miesiączki robiłam test w domu i wyszła blada druga kreska. Na drugi dzień rano zrobiłam znowu i nic nie wyszło( inny test i inna czujność) ale poszłam od razu poszłam na bete i wyszła 50. :) więc jeżeli jesteś w ciąży to ten hormon po prostu jest w twoim organizmie i test go wykryje, za tydzień to on będzie po prostu większy.
 
Do góry