reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Czy daleka podróż nie zaszkodzi w ciaży?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez KamilaW89, 24 Czerwiec 2011.

 1. KamilaW89

  KamilaW89 Początkująca w BB

  Witam wszystkich mam pytanie chcemy z mężem jechać w Lipcu do Zwardonia i potem do Zabrza do dziadków i wtedy będę w 27tyg.ciąży czy nie zaszkodzi mi i dziecku taki wyjazd?
  To jest ok.490km i jazda 8 godz.samochodem.
  Proszę o pomoc!!!!
   
 2. gabiczek

  gabiczek Fanka BB :)

  oczywiście najlepiej zapytaj swojego lekarza. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo i nic się nie dzieje to myślę, że taka podróż nie powinna stanowić problemu. W 27 tygodniu czułam się jeszcze dobrze i pewnie bym się zdecydowała jechać. Z tym że klimatyzacja i poducha pod plecy plus przystanki co 1,5 godziny na rozprostowanie nóg. Natomiast po 30 tygodniu to już raczej nie polecam, nawet krótkie dystanse są teraz dla mnie uciążliwe. Spuchnięte nogi i brzuch który twardnieje co chwilę w wymuszonej siedzącej pozycji tak że nie da się wytrzymać.
   
 3. reklama
 4. odziez-dziecieca

  odziez-dziecieca Początkująca w BB

  myślę, że nie bedzie przeciwwskazań do podróży, ale ja będąc na Twoim miejscu jeszcze bym zapytała o to swojego lekarza prowadzącego , jeśli wszystko będzie ok to w drogę! :)
   

Poleć forum