reklama

Czy denerwują cię ankiety - ankieta :D

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez PerseaNigra, 18 Maj 2016.

1. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie tego kwestionariusza. Został stworzony po to aby dowiedzieć się czy macie takie same odczucia jak ja względem osób zamieszczających tu swoje ankiety i zaśmiecających bardzo fajną rubryczkę "nowe wątki". No i jestem ciekawa drogie panie czy wypełniacie te ankiety składające się z kilkudziesięciu pytań. Za wypełnienie ankiety z góry nie dziękuję :D aaa pytania są dwa. Link do: Kogo denerwują ankiety?

• Lubię to Lubię to x 1
    • Zabawne... Zabawne... x 1
    • Lista
  2. happybeti

happybeti show must go on...

Mnie nie denerwują i jesli tylko moge pomóc ( mieszczę się w załozonej grupie badawczej ), to pomagam i wypełniam.
    Być może dobrym pomysłem byłby osobny dział, ale "na wierzchu" , jak nowe wątki, by nie trzeba było specjalnie po Forum szukać.
    Ale generalnie wcale nie denerwują mnie bardziej wątki typu "ankieta", niż np "Pościel dziecięca- producentWolę ankietę , niż reklamę podszywającą się pod wątek.

3. reklama
  4. Pat_ka

Pat_ka Fanka BB :)

krótko i na temat!

5. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Obiecuję opublikować wyniki. Póki co, jest 7 odpowiedzi, więc ktoś to jednak wypełnia :D 6 potwierdza moje założenie, 1 jest pozytywne :p

6. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Dorzucilabym odpowiedz ze wypelniam dla jaj.
    Czasami widzac niektore ankiety. Z nudow je rozwiazuje ;)

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja zawsze wypełniam ankiety, chociaż ich nie lubię - miękkie serduszko mam :D

8. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Hahahaha poprawiłaś mi humor :D Ankieta w sprawie ankiet :D głos oddany

Poleć forum