reklama

Czy do wózka w kolorze turkusowym lecą meszki?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez nasia, 7 Lipiec 2011.

1. nasia

nasia Fanka BB :)

Pytam poważnie, bo wiem jak może to utrudnić życie. Chce kupić spacerówkę Espiro Magic 4 w kolorze turkusowym ale obawiam sie właśnie, że ten kolor przyciągnie owady.
    Co o tym sądzicie i jakie macie doświadczenia?

2. livastrid

livastrid 2010 & 2012

owady zwykle ciagna do zoltego, purpurowego i zielonego, bynajmniej takie jest moje doswiadczenie. Nie zauwazylam by jakos szczegolnie lepily sie do odcieni niebieskiego, bynajmniej ja mam takie odczucie.

3. reklama
  4. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Ja mysle, ze turkusowi dadza spokoj :)

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja mam zielony i lecą niestety. Do turkusu raczej nie będą :)

6. Pompon

Pompon Zaciekawiona BB

Do turkusu nie lecą.
    Myśmy mieli pomarańczowo-czarny wózek i strasznie wabił owady, meszki w szczególności. Także pomarańcz w dużej ilości też odradzam ;)

7. merko

merko Fanka BB :)

A do brązowego, takiego kawa z mlekiem? Też będą lecieć robaki czy dadzą spokój?

8. Mama_i_Marcel

Mama_i_Marcel Listopadowa mama '09

Ja mam turkusowy wózek i jest spokój. Mysle ze do brązu tez nie powinny.
    Natomiast tak jak dziewczyny wyżej pisały owady beda leceć do żółtego, zieleni, pomarańczu......

9. Pompon

Pompon Zaciekawiona BB

Z takim beżem powinien być spokój.
    A tak w ogóle podobają mi się beżowe wózki ;-)

10. reklama
  11. izka_izka

izka_izka Zaciekawiona BB

niezapomnę jak koleżanka kupiła sobie żółtą kurtkę, stałyśmy na dworcu i normalnie taki nalot się zrobił że szok, aż zdjęła :)

12. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Moj wozek tez bedzie w odcieniach turkusu, a szczerze to nawet sie nie zastanawialam czy leca do niego owady...

Poleć forum