reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy dobrze robie? Nie wiem

Nie stresuj się, bo ten apetycik przejdzie, mój Bycho tak jadł a nawet więcej potrafił. przez jakiś czas jadł po 230ml, jak przechodziłam na następne mleko i zmiejszyłam ilość do 180ml to była wojna. a teraz je już zgodnie z opakowaniem. widać co miał zjeść to zjadł...dlatego sie nie przejmuj.:-)
 
reklama
witajcie,jestem pierwszy raz na tej stronie i chcialabym Was sie poradzic .moj synek ma dopiero 5 tygodni i niestety juz nie moge karmic piersia.Jada co2,3 godz. 70-80ml srednio wypada ok 9 karmien czy to moez za duzo,czy tez za malo.Co Wy na to? Musze zaznaczyc ze Dawidek to moje pierwsze dziecko,wiec malo wiem na ten temat:sorry2:

Ja od 6 tygodnia zaczęłam karmic sztucznie Michasia, jadał dokładnie tak jak było napisane na mleku (na opakownaiu), sprawdź czy Twój synek je mniej wiecej tyle co tam napisano, jesli tak to jest ok, jesli nie i nie ulewa mu się, nie ma problemów z brzuszkiem to widac ma chłopak apetyt i tak mu pasuje, ale zawsze najlepiej poradzić się pediatry :tak:
 
Do góry