reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy doszło do utraty ciąży?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, byłam ponad dwa tygodnie temu u ginekologa i był widoczny pęcherzyk ciążowy był to 4 tydzień i 6 dzień. W dzień spodziewanej miesiączki dolną część brzuszka trochę mi wybuliło, miałam cały czas mdłości, trudno mi się było dopiąć w spodnie w których dotychczas chodziłam. Teraz wypada mi 7 tydzień i 1 dzień i brzuch całkowicie mi zszedł, a spodnie które nosiłam przed ciążą są za duże, normalnie wciągam brzuch i mdłości już tak mi nie dokuczają. Dodam że ostatnio miałam straszny ból podbrzusza bo towarzyszy mi straszny stres, co prawda nie miałam krwawienia. Co o tym myślicie ?
 
reklama
Bez krwawienia nie mogło dojść do poronienia. Ciąża miałaby gdzieś wyparować w powietrze? ;) Może po prostu miałaś wzdęcie które zeszło i tyle.
Mi się pęcherzyk ciążowy wchlonal. W 4+6 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm a 20.04 7+5 nie było już pęcherzyka widocznego na usg ciąża poza maciczna wykluczona. Lekarz pow że to jest uznawane jako wczesna strata ciąży krwawienie dostałam 2 czerwca br.
 
Mi się pęcherzyk ciążowy wchlonal. W 4+6 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm a 20.04 7+5 nie było już pęcherzyka widocznego na usg ciąża poza maciczna wykluczona. Lekarz pow że to jest uznawane jako wczesna strata ciąży krwawienie dostałam 2 czerwca br.
Wow no to nie wiedziałam że pęcherzyk może się tak wchłonąć. W takim razie cofam ;)
 
Wow no to nie wiedziałam że pęcherzyk może się tak wchłonąć. W takim razie cofam ;)
Ja też nie wiedziałam. Myślałam że to się zdarza tylko przy podwójnej ciąży lub więcej a ja miałam jeden pęcherzyk ciążowy a po 3 tygodniach pęcherzyka nie było. A krwawienie dostałam dopiero mniej więcej po 6tygodniach. Obecnie mam 25dc i nie mam pojęcia ile ma trwać cykl bo ta moja ciąża była dodatkowo aż o 4tygodnie młodsza niż z OM.
 
Brzuch nie rośnie tak szybko spokojnie, to zapewne były gazy/wzdecia. A objawy ciąży takie jak mdłości lubią raz być raz zanikać, to też nie jest żaden wyznacznik. Dopóki nie ma krwawienia bądź na USG nie widać ciąży to nie ma co sobie wmawiać zły rzeczy.
 
Cześć dziewczyny, byłam ponad dwa tygodnie temu u ginekologa i był widoczny pęcherzyk ciążowy był to 4 tydzień i 6 dzień. W dzień spodziewanej miesiączki dolną część brzuszka trochę mi wybuliło, miałam cały czas mdłości, trudno mi się było dopiąć w spodnie w których dotychczas chodziłam. Teraz wypada mi 7 tydzień i 1 dzień i brzuch całkowicie mi zszedł, a spodnie które nosiłam przed ciążą są za duże, normalnie wciągam brzuch i mdłości już tak mi nie dokuczają. Dodam że ostatnio miałam straszny ból podbrzusza bo towarzyszy mi straszny stres, co prawda nie miałam krwawienia. Co o tym myślicie ?
Spokojnie czekaj do kolejnej wizyty. Najczęściej utrata ciąży następuje z krwawieniem. Mogłaś zwyczajnie schudnąć. Ja na początku strasznie schudłam do 52kg (z 58kg). Później sobie odbiłam i dziś mam +19kg i 35tc. Brzuch ciążowy był u mnie zauważalny dopiero gdzieś bw 6mc ciąży.
 
reklama
Bez krwawienia nie mogło dojść do poronienia. Ciąża miałaby gdzieś wyparować w powietrze? ;) Może po prostu miałaś wzdęcie które zeszło i tyle.
Ciąża może sie zatrzymać.U mnie płód obumarł a mi od razu przeszly mdłości i cycki przestały być opuchnięte więc ciąża nie wyparowała w powietrze tylko organizm dał znać,że coś jest nie tak.
 
reklama
Ciąża może sie zatrzymać.U mnie płód obumarł a mi od razu przeszly mdłości i cycki przestały być opuchnięte więc ciąża nie wyparowała w powietrze tylko organizm dał znać,że coś jest nie tak.
Nie straszmy Kobiety. Zależy jej na tej ciąży 😉 mi mdłości przeszły w 8tc. Nie ma reguły. Biust bolał mnie tylko w terminie spodziewanej miesiączki.
 
Do góry