reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 009
reklama
Przed zajściem pamietam, ze zażywałam tylko symfolic, a mąż Salfazin i kwas foliowy :)

To ja w męża wpakowuje ten sam zestaw co w siebie, przy czym mąż dostaje więcej selenu. Na początku się ze mnie śmiał, a któregoś rano wstał i się zapytał czy jakąś viagrę mu daję, więc chyba coś tam działają (my jesteśmy bardzo aktywni fizycznie i chyba nie zdawaliśmy sobie sprawy jak dużo nam się wypłukuje minerałów bo czuliśmy nagły przypływ energii już po tygodniu).
Ale uważam, że ciąża to stan szczególny i tu przede wszystkim zdanie lekarza się liczy :)
 
reklama
To ja w męża wpakowuje ten sam zestaw co w siebie, przy czym mąż dostaje więcej selenu. Na początku się ze mnie śmiał, a któregoś rano wstał i się zapytał czy jakąś viagrę mu daję, więc chyba coś tam działają (my jesteśmy bardzo aktywni fizycznie i chyba nie zdawaliśmy sobie sprawy jak dużo nam się wypłukuje minerałów bo czuliśmy nagły przypływ energii już po tygodniu).
Ale uważam, że ciąża to stan szczególny i tu przede wszystkim zdanie lekarza się liczy :)
Nam lekarz mówił, ze często to tez nie za dobrze i właściwie zaszłam w momencie kiedy było raz, ale nazwę to naładowany był porządnie. Ten dzień dokładnie pamietam :D
 
I jak tam dziewczyny Wasze kreseczki? ciemnieją?
Natalia, byłaś w końcu u tego lekarza? coś Ci powiedziała czemu ten cykl taki długi i skąd te pozytywne testy?
Mam nadzieję, że niedługo będziesz miała kolejne jajko i znów będziemy zaciskać kciuki.
 
I jak tam dziewczyny Wasze kreseczki? ciemnieją?
Natalia, byłaś w końcu u tego lekarza? coś Ci powiedziała czemu ten cykl taki długi i skąd te pozytywne testy?
Mam nadzieję, że niedługo będziesz miała kolejne jajko i znów będziemy zaciskać kciuki.
Przepisał mi hormony moje cykle są rozregulowane i jak mi powiedziala lekarka też może dlatego testy były pozytywne... miesiączke dostałam 14 trochę się zawiodłam ale najważniejsze jest zdrowie bo wyniki miałam fatalne lekarka sama powiedziała że nawet jak bym zaszła w ciąże i tak by się nie utrzymała
 
No to dobrze, ze cokolwiek wiesz. A możesz się już starać od tego cyklu czy kazała czekać?
Mam nadzieję, ze szybko uda Ci się wrócić do testowania :)
Ja się powstrzymuję, żeby znów nie robić testów za wcześnie :p
 
No to dobrze, ze cokolwiek wiesz. A możesz się już starać od tego cyklu czy kazała czekać?
Mam nadzieję, ze szybko uda Ci się wrócić do testowania :)
Ja się powstrzymuję, żeby znów nie robić testów za wcześnie :p
Z Tym staraniem to muszę poczekać bo mezusiowi się odwidzialo :( lekarka mówiła że mogę się starać ale nie jest możliwe że mogę zejść w ciąże w tym cyklu ale jak mówiła możliwe ale nie w 100% teraz kwestia tego by męża jakoś zmotywować :)
 
No i nie wytrzymałam i zrobiłam testa - wynik niestety niezadowalający. Co prawda do terminu @ mam jeszcze 4 lub 5 dni, ale miałam nadzieję, ze coś już zobaczę, a tu nawet cienia cienia nie było :/
 
No i nie wytrzymałam i zrobiłam testa - wynik niestety niezadowalający. Co prawda do terminu @ mam jeszcze 4 lub 5 dni, ale miałam nadzieję, ze coś już zobaczę, a tu nawet cienia cienia nie było :/
Pocczekaj do miesiączki... za wcześnie zrobiłaś najlepiej wykonaj dzień po terminie miesiączki wtedy będzie pewność :) trzymam kciuki za Ciebie by się udało :-*
 
reklama
No i nie wytrzymałam i zrobiłam testa - wynik niestety niezadowalający. Co prawda do terminu @ mam jeszcze 4 lub 5 dni, ale miałam nadzieję, ze coś już zobaczę, a tu nawet cienia cienia nie było :/


Dokładnie :) ja zrobilam w dzień @i była leeedwo widoczna A po 4 dniach już mega wyraźna także głowa do góry jeszcze wszystko jest możliwe:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry