reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 012
reklama
Ja to niby wszystko wiem, ale zrobilam progesteron i jest powiedzmy tak nie specjalnie wysoki. Nie chce lecieć do lekarza nie mając nawet kreski jeszcze, ale jak się okaże że jestem to chciałabym żeby ktoś jak najszybciej zdecydował co z tym progesteronem, żebym potem sobie nie wyrzucała, ze mogłam iść a się zgapiłam.
Pewnie do niedzieli nie wytrzymam i jeszcze w piątek się przetestuje :p
Oby tym razem żadne złowieszcze plamienia nie pojawiły się wcześniej.
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanie wiem nie na temat ale nigdzie nie otrzymałam odpowiedzi... wczoraj zauważyłam śluz przezroczysty ciągnący się trochę podobny do galaretki czy to mogła być owulacja
 
Samej owulacji po śluzie nie stwierdzisz, ale to znaczy,że weszłaś w płodną fazę i jeśli owulacja pojawi się w tym cyklu to powinno to nastąpić w przeciągu kilku dni. Czytaj to dobry moment by zacząć starania. :)
 
reklama
Do góry