reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 009
reklama
reklama
Jak mozna pisac ze gripex przeziębienie wplywa na ciaze trochę douczyc sie wypada kiedy sie wytwarza hcg.
;)
Blada kreska bo wczesna ciaza i niski poziom bety jeszcze z dnia na dzień będzie rosla to kreska bedzie wyraźna
Moja pierwsza kreska byla jeszcze bardziej blada :p
Twoja to wyrazna
Zrób bete hcg i powtórz po 48 h czy dobrze przysrasta ;)
Z wizytą poczekaj bo jeszcze nic nie zobaczysz pęcherzyk widac przy becie 1000 a dzidziusia 10.000 ;)
Gratuluję!:)
 

Załączniki

  • IMG_6579.JPG
    IMG_6579.JPG
    941,4 KB · Wyświetleń: 1 456
Jak mozna pisac ze gripex przeziębienie wplywa na ciaze trochę douczyc sie wypada kiedy sie wytwarza hcg.
;)
Blada kreska bo wczesna ciaza i niski poziom bety jeszcze z dnia na dzień będzie rosla to kreska bedzie wyraźna
Moja pierwsza kreska byla jeszcze bardziej blada :p
Twoja to wyrazna
Zrób bete hcg i powtórz po 48 h czy dobrze przysrasta ;)
Z wizytą poczekaj bo jeszcze nic nie zobaczysz pęcherzyk widac przy becie 1000 a dzidziusia 10.000 ;)
Gratuluję!:)
Wiem, wiem to nie brzmiało zbyt mądrze, ale tak to jest jak się tyle czeka na ta kreskę. Jak wychodzi jakakolwiek to się w to nie wierzy i pyta o cokolwiek co mogło na tym zaważyć. Oby gratulacje były wskazane hehe
 
reklama
Dodaje dla porównania. Koleżanka wyzej ma racje, ze ten drugi test wskazuje linie, ale bardzo oddalona czy któraś tak miała ?
 

Załączniki

  • IMG_6581.JPG
    IMG_6581.JPG
    876,2 KB · Wyświetleń: 824
Do góry