reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 013
reklama
reklama
@agata194 piękna beta i gratuluje:D ja w dniu spodziewanej @ mialam 869 i balam się ze blizniaki:D
Dziękuje :) nie ma tego złego czasem lepiej dwójkę na raz hehe Byłam dzisiaj u lekarza, ale kazał przyjść za 2 tygodnie, bo za wcześnie :( zlecił badania wstępne podstawowe mam ich tam trochę rozpisanych razem z grupa krwi No i kazał zakupić witaminy na początki ciąży tylko wszystkie, które podał to mega duże kapsuły i tabletki. Czy znacie jakiś zamiennik w małych tabletkach ? Niestety od dziecka mam problem z połykaniem tabletek, a Panie w aptece twierdzą, ze nie moge rozkruszyć jak to zwykle robiłam ...
 
Dziękuje :) nie ma tego złego czasem lepiej dwójkę na raz hehe Byłam dzisiaj u lekarza, ale kazał przyjść za 2 tygodnie, bo za wcześnie :( zlecił badania wstępne podstawowe mam ich tam trochę rozpisanych razem z grupa krwi No i kazał zakupić witaminy na początki ciąży tylko wszystkie, które podał to mega duże kapsuły i tabletki. Czy znacie jakiś zamiennik w małych tabletkach ? Niestety od dziecka mam problem z połykaniem tabletek, a Panie w aptece twierdzą, ze nie moge rozkruszyć jak to zwykle robiłam ...
Ja biorę femibion a kapsulki i tabletki nie są jakieś przerażające.
Jak masz problem z lykaniem moze po prostu włóż sobie w kawałek bułki i popij.

Badania ważna rzecz, twoja przygoda z tym Dopiero się zaczyna;)
 
Co o tym myślicie.... po lewej to ostatni jaki robiłam... spóźniała mi się miesiączka 9 dni i miałam takie dziwne plamienie a od jakiegoś czasu mam bóle brzucha nie chce nic sugerować ale widzicie coś?
 

Załączniki

  • 20171020_140151.jpg
    20171020_140151.jpg
    965,8 KB · Wyświetleń: 524
reklama
Do góry