reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska to ciąża?

Dołączył(a)
25 Listopad 2020
Postów
4
Hej dziewczyny ! Zrobiłam test dzień przed spodziewana miesiączka (wieczorem), test pokazuje jedna wyraźna kreskę i drugą bardzo bladą? Czy jest możliwe , ze to ciąża ?
 

Załączniki

  • B04D5A8E-7F4E-4DBF-88CB-10CEF722BDB4.jpeg
    B04D5A8E-7F4E-4DBF-88CB-10CEF722BDB4.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 531
reklama
Rozwiązanie
Witam Dziewczyny,
Też mam ten sam problem, wczoraj zrobiłam po południu test, wyszła ledwo widoczna jak dla mnie kreska, dla pewności poleciałam po drugi test innej firmy, bardziej czuły i zrobiłam go dziś rano z porannego moczu, wyszła zaś delikatna kreska, nie wiem co o tym sądzić, cieszyć się już? 😊
Dołączam zdjęcia testów..😍

Nawet delikatna oznacza ciąże, moja była blada - teraz po tygodniu jest już wyraźniejsza. Gratuluje 😊
Pytam, bo mam dolegliwości jak przed okresem, który powinnam dostać jutro.. w dodatku boli mnie podbrzusze..
W ciąży jest masa tego typu różnych dolegliwości. :) Sama zobaczysz. Najlepiej poczytaj w internecie różne artykuły na ten temat albo umów się do ginekologa, jeśli to Twoja pierwsza ciąża, a on rozwieje wszystkie Twoje watpliwości i obawy. Miej jednak na uwadze, że prawdopodobnie jeszcze nie będzie mógł potwierdzić ciązy - jest za wcześnie. :)
 
reklama
reklama
Do góry