reklama

czy dzieci widzą duchy??? ;)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez theo, 14 Maj 2005.

1. theo

theo Fanka BB :)

hehehe
    co wy na to??? czy dzieci widzą duchy?
    czytałam gdzieś że gdy maluchy patrzą gdzieś i się śmieja do np. pustego kąta w pokoju to widzą duchy.
    moja często tak ma ;D
    czy to znaczy że sobie gawozy do jakiegoś swojego przodka??? ;D ;D ;D

a czy myślicie że nasi zmarli najbliźsi przychodzą 'zobaczyć' i 'przywitać' nowo narodzone dziecko w rodzinie???

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Theo tak śmiechem żartem to ci coś powiem.
    Moja Julka urodzona w styczniu a w lutym przyleciała babcia z kanady i umarła gdzieś w wątku naszym o tym pisałam to po paru dniach ( to julka miała może miesiąc) z karuzelki zniknęła grzechotka którą osobiście przed chwilą widziałam i znalazła się zupełnie gdzie indziej i julka wtedy taka niespokojna była mówiłam do andrzeja wówczas że to przbabcia do julki w odwietki przyszła i buchnęła grzechotkę.

3. reklama
  4. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Ja wam powiem, ze cos w tym jest moja dzidzia jak miała moze miesiąc lub półtorej regularnie popatrywała za moje ramię i uśmiechała się do czegoś poza mną, czasem to miałam wrażenie, że jeszcze wodzi oczkami za czymś co się przesuwa. A propo just 20 buchnięcia grzechotki to ja mam gdzies w domu czarną dziurę bo ile razy coś mi spadnie i nie moge tego pote znaleźć :) Mały miał nad łóżeczkiem obrazek z aniołem stróżem kiedyś spaliśmy po południu i usłyszałam, że obrazek spadł, spojrzałam na ścianę - nie ma, ponieważ byłam śpiąca pomyślałam wstanę później i zawieszę, - do tej pory nie mogę go znaleźć :) pzdr

5. mania

mania Fanka BB :)

my sie tez nad tym zastanawialismy :) gdy Tymcio wpatrywal sie w kat lub ponad nasze glowy i usmiechal sie ...mowilismy wtedy ze widzi aniolki :)

6. Smilla

Smilla Początkująca w BB

Duchy istnieja, enargia nie moze tak poprostu wsiakac w ziemie i znikac. Ja wogole jestem lekko szurnieta. Wyznaje druidyzm. Czyli pelna moc natury i zycia. Wiwerze w Bog, jezeli tak mozemy go nazwac. Poprostu wierze w jakas sile ktora czasem towarzyszy naszemu zyciu. Wiele mialam przypadkow gdy zastanawialam sie nad tym czy cos nas nie otacza. Podam wam jeden przyklad. Mieszkamy w grecji, w tym miejscu ludzie mocno wierza w cos co nazywa sie zlym okiem. Jezeli boli cie glowa - zle oko, czujesz sie smutny- zle oko. Zle oko czyli tak zwana zla energie moze Ci podarowac kazdy, nawet zazdrosny przechodzien na ulicy.Jezeli ktos w grecji mowi ci komplement zaraz potem odczynia krzyz i ( bedziecie sie smiac ) pluje na ciebie :D
    Ktoregos dnia moj przyszly maz mial straszny bol glowy. Oczywiscie zle oko. Poprosil tesciowoa zeby odczynila urok. I wiecie co sie stalo, stojaca na stole popielniczka z bardzo grubego krysztalu pekla idealnie w polowie gdy ta zaczela wypowiadac pierwsze slowa. Szczeki nam opadly. Ponoc to czesta reakcja przedmiotow na silna zla energie. Ogladalam popielniczke. Jakby ktos ja przecia nozem idealnie w polowie. Nawet nie wiecie ile raz ulegala wypadka, byla zbyt masywna by ja uszkodzic.
    I jak tutaj nie wierzyc w moc energii i duchow?

7. La Sorpresa

La Sorpresa Zaciekawiona BB

Jestem przekonana, że tak. Mój mały bardzo często raptownie zamiera i zaczyna się przypatywać "czemuś" a potem się uśmiecha, a ja wiem, że widzi swoją babcię, która "przyszła" do nas ze swoją miłością.
    Moja mama zmarła, jak byłam w 7 miesiącu ciąży, Gabrysia zdążyła zobaczyć tylko na zdjęciu USG (wiedziała, że to będzie Gabryś)...

8. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

A właśnie, ja zastanawiałam się od kilku dni, dlaczego usypiając mojego Gabiszona, ona w pewnym momencie odwraca wzrok ode mnie i zapatrzy się w jakiś punkt a później się cichutko śmieje. Trwa to chwilkę i następnie zasypia...
    Dziwne.

9. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

ciarki mi przechodzą jak to czytam..ale chyba coś w tym jest..Ja znam wiele przypadków kiedy duchy były odczuwalne..przychodziły..odchodziły..
    ostatnio w noc po sylwestrez..wszyscy już usnęl(spedzaliśmy ten czas nad jeziorkiem poza domem)..zostaliśmy my z mezem..i jeszcze jedna para..i maż nagle ni stad zaczał coś o duchach...i ze czuje tu ducha...(ta rozmowa bardzo dł trwała)..i nagle jakieś uderzenia za dwrzwiami usłyszeliśmy..zerwalismy się..drzwi zamkniete..przez dziurke było widać swiatło..przerazeni poszliśmy z tego pokoju goscinnegoprzerazeni spać..nad ranem my poszliśmy na koniach pojeździć..waracmy..okazało się, ze wyprowadzenie zwlok..w nocy zmarła matka wlasciceli pensjonatu...a o tym dowiedzieli się sami własciciele nad ranem...

10. reklama
  11. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

wiecie co, ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam, co mój synek widzi, gdy "nidzie" nie patrzy i się śmieje... ale teraz to jestem przerażona, bo wierze wtakie pierdoły... hmmm, mam gęsią skórkę..

12. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

pewnie że widzą do momentu dojrzewania sama to przezyłam jako dziecko kilka razy widziałam raz nawet się siłowałam z taka istotą ,a moj mały synek tez czasami patrzy gdzieś za mnie i usmiecha aię a czasami mu się zdarzyło być wystraszonym i z płaczem przytulał się do nas patrząc w jeden kat ale najczęsciej to sie usmiecha

Poleć forum