reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy dziecko przyzwyczai sie do nowego smaku mleka?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
Witajcie, to znowu ja 🤣😅😇
Jestem w trakcie szukania dobrego mleka dla malej, z racji tego ze mala ma 4mies i jej problemy z gazami się nie zmieniły i powodują ze budzi sie przez to w nocy (popierdzi popłacze i wkoncu zasypia) przechodze z nia na enfamil comfort- tak doradził pediatra. (Jedyne krople jakie kiedykolwiek zadzialaly przsz okolo 2tyg to delicol). Niestety mleko jest gorzkie.. mala wcześniej zawsze wypijała mi ze 120-180"ml, a tu tylko 60ml i potem pare razy podojadala bo pewnie troche glodna była. Ostatecznie wypila w przeciagu 2.5h -160ml. Tyle wypijała zazwyczaj w 10min kolo godziny 16:30. Pytanue do mam ktore przeszły w trakcie na mleka tego typu: comfort nutramigen i inne- czy dziecko z czasem sie przyzwyczai? A może jest jakiś sposób zeby to ułatwić malej? Np karmienie na spiku? 🤔. A może jest jakies inne comfort ale słodkie? Ile moze trwać takie przyzwyczajenie się? Generalnie niewiadomo czy ten comfort pomoze, być może będzie musiało być jakies hipoalergiczne. Maz moj jak byl maly mial wykryta alergie na mleko krowie, to może mieć jakiś związek z jej problemami? Ackzolwiek wiecie jak to było kiedys- male dzieci prawie od razu dostawały krowie mleko rozcieńczone z wodą i stąd moze ta alergia u niego, aczkolwiek nie wiem, nie znam się. Mala typowych objawów nietolerancji laktozy nie ma: zadnych biegunek ani godzinnych kolek. Jedyny problem (tak mysle) to nadmierne gazy.
 
Do góry