reklama

Czy dziecko w 5 tyg mam ruchy liczne aktywne

reklama

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Cześć pisze do was z pytaniem czy to jest realne żeby plod w 5 tyg miał ruchy liczne aktywne?
Płód zaczyna swoją aktywność w ok. 7 tygodniu ciąży (od ostatniej miesiączki) ...(realnie 5 tydzień od poczęcia ).
5 tygodniowy płód (od ostatniej miesiączki) - a 3 od poczęcia - nie ma takiej możliwości.

Clarien

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Sprawdz sobie wage i dlugosc zarodka na tym etapie ciazy i zadaj sobie pytanie, jakie ruchy mozesz czuc :-)

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
W 5 tyg to u mnie sam pęcherzyk byl.ruchy czuc w okolicach 16-20 tydzień a nie w 5 co juz ludzie nie wymysla..
Ja poczulam 16/17
W 7 zarodek zaczyna sie ruszac dopiero ja w 9 juz widzialam jak macha rączkami i nóżkami i skacze ale nie bylo mozliwosci poczuć ruchów ;)
Ludzie :-D

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Rozwiązania
0
Nie ma takiej możliwości. Najczęściej pierwsze ruchy czujemy w okolicach 18-20 tyg ciąży (dot. pierwszej ciąży) oraz 16-18 tyg ciąży (gdy chodzi o kolejną ciążę). Kiedyś uważało się, że data odczuwania pierwszych ruchów wyznacza granicę połowy ciąży, dzisiaj wiemy, że to jest bardzo różnie :)

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Rozwiązania
0
Sabina, nikt raczej nie odpowie kompetentnie na takie pytanie. Najlepiej wyliczyć tydzień ciąży z daty ostatniej m-czki lub (o ile jest znana) z daty poczęcia. Takie gdybanie na podstawie zdjęcia USG nie ma sensu.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem